• V Den české státnosti fungujeme stejně, jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 
-18 %

Scholl Deodorační sprej do bot s antibakteriálním účinkem

150 ml
Výhodná cena
129,90 Kč 866,00 Kč/l159,90 Kč*

*Nezávazná doporučená maloobchodní cena

Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Rychleschnoucí sprej je vhodný pro účinné odstranění zápachu bot.

Trojitá formula: unikátní systém Neutra-Activ neutralizuje zápach, zatímco antibakteriální i fungicidní složky ničí mikroorganismy v obuvi. Pravidelné používání pomáhá chránit boty.

Použití

Nádobku dobře protřepejte. Stříkejte dovnitř obuvi před i po použití. Nejprve však nechte obuv vyschnout.

O výrobci

Historie firmy Reckitt Benckiser sahá již do roku 1819, kdy Thomas a Isaac Reckittovi staví mlýn Maud Foster. Johann A. Benckiser v roce 1823 založil firmu Benckiser jako průmyslový chemický podnik. Následně proběhlo mnoho akvizicí, čímž se firma mnohoznačně rozšířila. Pod Reckitt Benckiser patří například značky jako Veet, Air Wick, Durex, Scholl, Dettol, Calgon, Nurofen a další.

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevystavujte slunečnímu záření.

Upozornění

Nádobka je pod stálým tlakem. Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani po vyprázdnění nádobku nepropážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na rozžhavené materiály. Uchovávejte mimo dosah zdrojů vznícení. Nekuřte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s očima. Nepoužívejte na popraskanou nebo citlivou pokožku. Používejte přesně podle návodu. Nevdechujte. Pokud se objeví podráždění, přestaňte používat.

Výrobce

Reckitt Benckiser
Dansom Lane
Hull, East Yorkshire HU8 7DS
Velká Británie

Složení

Alcohol denat.
Butane Isobutane Propane Triclosan Parfum Dichlorophene Undecylenic acid