-23 %

Gillette Venus Swirl Dámský Holicí Strojek S Technologií Flexiball

1 ks
Akce do 30. 6.
229,90 Kč 229,90 Kč/ks299,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Holicí strojek Gillette Venus Swirl s technologií FlexiBall byl navržen tak, aby se lépe než holicí strojek Venus Embrace přizpůsoboval náročným partiím, jako jsou kolena a kotníky. Každý z 5 našich nejpokrokovějších břitů Contour se jednotlivě přizpůsobí každé křivce a zajistí bezchybné oholení. Holicí strojek Venus Swirl má také sérum MoistureGlide, které aktivuje voda – pro úžasný skluz holicího strojku po pokožce.

  • Holicí strojek Venus Swirl s technologií FlexiBall byl navržen tak, aby se lépe než holicí strojek Venus Embrace přizpůsoboval náročným partiím, jako jsou kolena a kotníky. Naše nejpokrokovější břity jsou 6x flexibilnější než původní holicí strojek Venus
  • Venus Swirl obsahuje zvlhčující sérum MoistureGlide pro úžasný skluz holicího strojku po pokožce
  • Naše nejpokrokovější břity mají hřebínek MicroFine, který pomáhá navést chloupky k břitům a zachytí tak prakticky každý chloupek
  • Všechny holicí hlavice Venus lze použít ke všem rukojetím holicích strojků Venus, s výjimkou Simply Venus
  • Přizpůsobuje se náročným partiím lépe než holicí strojek Venus Embrace a zajišťuje bezchybné oholení.


Použití

Používejte k holení. Nezapomeňte vousy přibližně tři minuty změkčovat v teplé vodě a pak naneste dostatečné množství gelu na holení.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. Roku 1837 ho založili William Procter a James Gamble. Mezinárodní expanzi firma začala roku 1930 koupí anglické firmy Thomas Hedley Co., po níž v následujících desetiletích následovalo mnoho dalších převzatých firem, mezi nimi též Rakona Rakovník. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B. 

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

The Procter & Gamble Company
1 P&G Plaza Cincinnati
OH 45202
USA

 

 

Složení

PEG-7M, PEG-115M, PEG-100, Silica, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopheryl Acetate, Tris(Di-T-Butyl)Phosphite, BHT, Glycol, Ribbon of Moisture: PEG-115M, PEG-7M, PEG-100, Silica, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tris(Di-T-Butyl)Phosphite, BHT, Glycol.