Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Gillette Venus Swirl dámský holicí strojek s technologií Flexiball
Ušetříte 40 Kč -13%
Výhodná cena
259,90 Kč 299,90 Kč (259,90 Kč/ks)
+
  • Kategorie: Dámské > Žiletky
  • Země původu: dle aktuální nabídky
    pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
Popis produktu

Holicí strojek Gillette Venus Swirl s technologií FlexiBall byl navržen tak, aby se lépe než holicí strojek Venus Embrace přizpůsoboval náročným partiím, jako jsou kolena a kotníky. Každý z 5 našich nejpokrokovějších břitů Contour se jednotlivě přizpůsobí každé křivce a zajistí bezchybné oholení. Holicí strojek Venus Swirl má také sérum MoistureGlide, které aktivuje voda – pro úžasný skluz holicího strojku po pokožce.

Holicí strojek Venus Swirl s technologií FlexiBall byl navržen tak, aby se lépe než holicí strojek Venus Embrace přizpůsoboval náročným partiím, jako jsou kolena a kotníky. Naše nejpokrokovější břity jsou 6× flexibilnější než původní holicí strojek Venus. Venus Swirl obsahuje zvlhčující sérum MoistureGlide pro úžasný skluz holicího strojku po pokožce. Naše nejpokrokovější břity mají hřebínek MicroFine, který pomáhá navést chloupky k břitům a zachytí tak prakticky každý chloupek. Všechny holicí hlavice Venus lze použít ke všem rukojetím holicích strojků Venus, s výjimkou Simply Venus. Přizpůsobuje se náročným partiím lépe než holicí strojek Venus Embrace a zajišťuje bezchybné oholení.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.