Gillette Venus Swirl Žiletky K Dámskému Holicímu Strojku 4 ks

499,90 Kč 124,98 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Břity Gillette Venus Swirl jsou naše nejlepší – jsou 6x flexibilnější než břity původního holicího strojku Venus. Nejlépe fungují s holicím strojkem Venus Swirl s technologií FlexiBall. Holicí hlavice jsou snadno vyměnitelné – pro pohodlné použití. Hřebínek MicroFine a zvlhčující sérum MoistureGlide zajišťují úžasné oholení – pro dokonale hladkou pokožku.

- Holicí hlavice Venus Swirl obsahují zvlhčující sérum MoistureGlide – pro úžasný skluz holicího strojku po pokožce
- Hřebínek MicroFine pomáhá navést chloupky k břitům, které tak zachytí prakticky každý chloupek - 6x flexibilnější než břity původního holicího strojku Venus - Všechny holicí hlavice Venus lze použít ke všem rukojetím holicích strojků Venus, s výjimkou Simply Venus - Snadno vyměnitelné holicí hlavice – pro praktické použití - 5 břitů Contour se přizpůsobí náročným partiím a zajistí bezchybné oholení

Používejte k holení. Nezapomeňte vousy přibližně tři minuty změkčovat v teplé vodě a pak naneste dostatečné množství gelu na holení.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení

PEG-7M, PEG-115M, PEG-100, Silica, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopheryl Acetate, Tris(Di-T-Butyl)Phosphite, BHT, Glycol, Ribbon of Moisture: PEG-115M, PEG-7M, PEG-100, Silica, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tris(Di-T-Butyl)Phosphite, BHT, Glycol.