Slide 1 of 3

Rozmarýn v květináči

1 ks
41,90 Kč 41,90 Kč/ks
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Rozmarýn v květináči od tuzemského pěstitele.

Rozmarýn pochází ze Středozemí a řadí se do čeledi hluchavkovitých. Hned si vás získá svou příjemnou podmanivou vůní. Ve starověku představoval symbol lásky, manželství a nepomíjivosti. Často byl proto přidáván do svatebních kytic.

Použití

Když se řekne rozmarýn, většině se asi vybaví pečené brambory nebo právě pečené maso s rozmarýnem. Velmi dobře se také hodí k rybám, do omáček, třeba do rajské, ke grilované zelenině nebo do bylinkového másla. Přidat jej můžete i do dezertů, třeba jeho kandované květy nebo rozmačkaný rozmarýn s cukrem do kompotů.

TIP: Rozmarýn se také pokládá přímo na uhlí, aby maso získalo rozmarýnové aroma.

O výrobci

Společnost Bylinky s.r.o. vznikla v roce 2011 jako dceřinka švédské rodinné společnosti SPISA Group založené v 80. letech minulého století. SPISA Group je největším evropským producentem čerstvých bylinek v květináčích. V současné době provozuje celkem 8 moderních skleníků ve Švédsku, Velké Británii, Polsku, Portugalsku a v České republice.

Roční produkce bylinek v květináči dosáhla počtu 4 milionů kusů. Úspěch společnosti Bylinky s.r.o. je výsledkem především práce kvalifikovaného personálu, díky kterému mohou nabídnout produkty nejvyšší kvality. V současnosti zaměstnávají téměř 60 pracovníků včetně manažerů a administrátorů, ve výrobě většinou pracují lidé žijící v nejbližším okolí skleníku.

Výrobce

Bylinky s.r.o.
Suchohrdly u Miroslavi č. p. 208
671 72 Miroslav

Složení

Rozmarýn v květináči