Rohlík BEZ KOMPROMISU

Rohlik.cz Bazalka v květináči

1 ks
42,70 Kč 42,70 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

3000+ zákazníků pravidelně nakupuje

Cena pro Premium: 36,29 Kč
Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Bazalka je všemi oblíbená rostlina, která k nám přišla ze Středomoří. Tradičně je využívána zejména v italské a francouzské kuchyni.

Význam ale není jen kulinářský. V Itálii je bazalka považována za symbol lásky, Afričané tvrdí, že bazalka chrání proti škorpiónům, u nás se dá ale stejně dobře použít k odpuzení hmyzu. 

  • Váha zelené hmoty: 40+ g/ks.

Pár slov od bazalky …

Vyrostla jsem na Moravě, abych udělala váš den chutnějším. Doma ze mě sundejte obal, který prosím zrecyklujte. Pravidelně mě zalévejte zespodu, dopřejte mi dostatek světla, pokojovou teplotu nad 12 °C a nenechte mě dlouho čekat na naše společné vaření. Já z vás za to udělám pravého gurmána.

Použití

Bazalka se používá především do zeleninových salátů, těstovin, jídel s rajčaty a pokrmů z masa a ryb. Čerstvá bazalka se přidává až nakonec, aby neztratila svou specifickou chuť.

O výrobci

Lidé z Bylinky.cz pro vás pěstují bylinky na Znojemsku v jednom z nejmodernějších skleníků v Evropě už od roku 2012. Základy firmy stojí na úctě k životnímu prostředí. V boji proti škůdcům nasazují jejich přirozené predátory a výtažky z rostlin. Téměř stoprocentně využívají obnovitelné zdroje energie a k zavlažování používají výhradně dešťovou vodu.

Kam s obalem? 

 

Složení

Bazalka v květináči