Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Tribe Root Beer 330 ml

Tribe Root Beer

Tribe Root Beer

330 ml
29,90 Kč (90,61 Kč/l)
Popis produktu

Root Beer je sladký, tmavě hnědý, sycený nealkoholický nápoj bez kofeinu, tradičně vyráběný z několika druhů kořenů, bylinek a kůry. Root Beer je velmi rozšířen především v USA, kam patří stejně neodmyslitelně jako Route 66 a hamburger – jednoduše americká klasika.

Historie Root Beer sahá až k domorodým indiánským kmenům před příchodem Evropanů do Ameriky. Domorodí obyvatelé používali kořenové nápoje z kulinářských a léčivých důvodů. Až v roce 1875 začal lékárník Charles Elmer Hires z Filadelfie prodávat první komerční značku nápoje Root Beer.

V Evropě pro vás Root Beer vyrábí podle jedinečné tajné receptury firma AmPak beverage s.r.o pod značkou Tribe. Jelikož jsme posedlí kvalitou, používání těch nejkvalitnějších surovin, včetně čistého přírodního cukru, je pro nás standardem.

Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Po otevření ihned spotřebujte.

Složení

Složení: voda,cukr,kara­melové barvivo,oxid uhličitý,přírodní aroma, arabská guma,aroma,extrakt z Juky(Yucca),ky­selina citronová,ben­zoan sodný

Alergeny: Neuvádí se, MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK