Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Cif Nerez sprej

Cif Nerez sprej

435 ml
89,90 Kč (206,67 Kč/l)
Popis produktu

Cif Nerez Sprej s obsahem leštící formule odstraňuje nejen hluboce usazenou špínu jako vodní kámen, šmouhy, otisky prstů a mastnotu, ale zanechává také všechny vaše povrchy zářivě lesklé. Používejte denně jako prevenci tvorby vodního kamene.

Návod k použití: Před použitím důkladně vypláchněte houbičku či hadřík vodou. Nastříkejte na povrch a rovnoměrně rozetřete vlhkou houbičkou. Povrch důkladně opláchněte vodou s použítím houbičky. Pro ještě lepší výsledek povrch po opláchnutí vysušte.

Varování: Určeno pro nerez ocel. Používejte opatrně na přístroje, nápisy a symboly. Zamezte kontaktu s hliníkem, stříbrem, mramorem, vápencem a dřevem. Před použitím na lakované a smaltované povrchy vyzkoušejte nejdříve na malém a nenápadném místě.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Nevdechujte aerosoly (sprej).

Složení

Méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky Neiontové povrchově aktivní látky Fosforečnany Parfum Benzisothiazolinone

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK