Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

HiPP Bio Obilná kaše rýžová 350g

HiPP Bio Obilná kaše rýžová

HiPP Bio Obilná kaše rýžová

350g
119,00 Kč (340,00 Kč/kg)
Popis produktu
350g, od ukončeného 4. měsíce BIO obilná kaše rýžová obsahuje hodnotné a snadno stravitelné obiloviny a vitamin B1, který je důležitý pro činnost nervového systému. Kaše je nemléčná, proto je vhodná i pro děti ohrožené alergií. Nemléčnou kaši připravíte velmi jednoduše - smícháním s převařenou pitnou vodou, pro zlepšení chuti můžete přidat několik lžiček ovocného příkrmu. Kaši můžete připravit také s mléčnou kojeneckou výživou, pokud je dítě ohroženo alergií doporučujeme přidat HA mléčnou kojeneckou výživu HiPP HA Combiotic. • v BIO kvalitě • bez přídavku cukru • bez lepku Obal po otevření dobře uzavřete, skladujte v suchu hygienickým způsobem při pokojové teplotě. Spotřebujte do 3-4 týdnů po otevření.  
Složení
• Nepoužívejte při alergii na rýži. SLOŽENÍ: rýžová mouka* 100 %, vitamin B1. Bez lepku. *z ekologického zemědělství/poľnohospodárstva Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.