Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Titbit Kopr řezaný, balení

30 g
22,90 Kč 763,33 Kč/kg
Země původu: Keňa,

Chuť kopru je jemná a svěží, používá se do zálivek na saláty, nebo do čerstvých tvarohových pomazánek třeba v kombinaci s ředkvičkami. Kopr je také skvělou bylinkou k nakládání ať už okurek či jiné zeleniny. Grilovaná ryba s koprem bude také chuťově zajímavou volbou anebo jej můžete přidat do polévky.

Kopr vonný patří do čeledi miříkovitých. Využívá se od nepaměti, první zmínky o něm jsou zaznamenány už ve Starém zákoně. Jako léčivá bylina se používal také v Přední Asii nebo Egyptě. A dokonce byl natolik cenný, že se používal jako surovina k placení daní.

Složení

Kopr řezaný