Royal Canin Granule pro dospělé psy mini

8 kg
1 049,00 Kč 131,13 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Kompletní granulované krmivo pro dospělé psy malých plemen o hmotnosti 1–10 kg ve věku nad 10 měsíců.

Pomáhá udržovat ideální váhu malých psů díky zvýšenému obsahu energie, který odpovídá jejich požadavkům. Dále obsahuje L-karnitin, který podporuje metabolismus tukových zásob.    

Speciální strukturatvar velikost granulí, vybrané živiny a přírodní ochucovadla uspokojí chutě náročných jedinců. Receptura obsahuje živiny podporující zdravou pokožku srst. Pomáhá omezit tvorbu zubního kamene. Polyfosfáty sodíku “fixují” vápník přítomný ve slinách. Obohaceno o EPA/DHA.

  • adaptovaný obsah energie

  • vylepšená chutnost

  • kondice srsti

Značku Royal Canin založil v roce 1968 francouzský veterinář Jean Cathary. Uvědomil si, jak ohromně záleží na krmivu, kterým zvíře krmíme. Rozhodl se vytvořit kvalitní zdravé krmivo pro zvířata, které bylo na trhu potřeba. Firmy se během let chopilo mnoho společností, které rozšířily toto prémiové krmivo pro psy po celém světě.

Použití

O výrobci

Po více než pět generací se Mars vyvíjel, aby vytvořil produkty a služby, které lidé (a jejich mazlíčci) budou milovat. Historie začala v kuchyni, když dva přátelé objevili svou vášeň pro jídlo. Za více než 100 let od té doby se zaměřili také na zlepšování života lidí i domácích mazlíčků. Firma je poháněna vědou a touhou být odvážní, aby vytvořili lepší svět pro nás všechny. A celosvětová expanze jim dává také odpovědnost, aby zajistili kvalitní stravu v mnoha komunitách, kde pracujeme a žijeme, po dalších sto let i později.

Skladování

Skladujte v suchu a pokojové teplotě do 25 °C.

Výrobce

Mars Inc.
McLean, Virginie 221 01
Spojené státy americké