Royal Canin Granule pro sterilizované kočky

2 kg
Vyprodáno. Očekáváme ve středu.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Polsko,

Vyvážené a kompletní krmivo pro kastrované kočky od 1 roku do 7 let.

Po kastraci se sníží energetické nároky kočky. Krmivo Royal Canin Sterilized 37pomáhá snižovat riziko nadměrného přibírání na váze díky přizpůsobenému obsahu tuku a odpovídajícím doporučeným denním dávkám. Obohaceno o L-karnitin. Mávysoký obsah proteinů a posiluje zdraví močového systému.

Značku Royal Canin založil v roce 1968 francouzský veterinář Jean Cathary. Uvědomil si, jak ohromně záleží na krmivu, kterým zvíře krmíme. Rozhodl se vytvořit kvalitní zdravé krmivo pro zvířata, které bylo na trhu potřeba. Firmy se během let chopilo mnoho společností, které rozšířily toto prémiové krmivo pro psy po celém světě.

Použití

O výrobci

Po více než pět generací se Mars vyvíjel, aby vytvořil produkty a služby, které lidé (a jejich mazlíčci) budou milovat. Historie začala v kuchyni, když dva přátelé objevili svou vášeň pro jídlo. Za více než 100 let od té doby se zaměřili také na zlepšování života lidí i domácích mazlíčků. Firma je poháněna vědou a touhou být odvážní, aby vytvořili lepší svět pro nás všechny. A celosvětová expanze jim dává také odpovědnost, aby zajistili kvalitní stravu v mnoha komunitách, kde pracujeme a žijeme, po dalších sto let i později.

Skladování

Skladujte v suchu a pokojové teplotě do 25 °C.

Výrobce

Mars Inc.
McLean, Virginie 221 01
Spojené státy americké