• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Royal Canin Granule pro dospělé psy maxi

15 kg
1 499,00 Kč 99,93 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen o hmotnosti 26–44 kg od 15 měsíců do 5 let.

Podporuje správnou stravitelnost díky receptuře s vysoce kvalitními proteiny a vhodnou směsí dietní vlákniny. Podporuje také namáhané kosti a klouby psů velkých plemen. 

Obsahuje mastné kyseliny omega 3 (EPA & DHA), které pomáhají regenerovat srst a pokožku.

  • vysoká stravitelnost

  • zdravé kosti & Klouby

  • omega 3: EPA-DHA

Značku Royal Canin založil v roce 1968 francouzský veterinář Jean Cathary. Uvědomil si, jak ohromně záleží na krmivu, kterým zvíře krmíme. Rozhodl se vytvořit kvalitní zdravé krmivo pro zvířata, které bylo na trhu potřeba. Firmy se během let

chopilo mnoho společností, které rozšířili toto prémiové krmivo pro psy po celém světě.

Použití

O výrobci

Po více než pět generací se Mars vyvíjel, aby vytvořil produkty a služby, které lidé (a jejich mazlíčci) budou milovat. Historie začala v kuchyni, když dva přátelé objevili svou vášeň pro jídlo. Za více než 100 let od té doby se zaměřili také na zlepšování života lidí i domácích mazlíčků. Firma je poháněna vědou a touhou být odvážní, aby vytvořili lepší svět pro nás všechny. A celosvětová expanze jim dává také odpovědnost, aby zajistili kvalitní stravu v mnoha komunitách, kde pracujeme a žijeme, po dalších sto let i později.

Skladování

Skladujte v suchu a pokojové teplotě do 25 °C.

Výrobce

Mars Inc.
McLean, Virginie 221 01
Spojené státy americké

Složení

SLOŽENÍ: kukuřice, dehydratované kuřecí proteiny, kukuřičná moučka, živočišné tuky, dehydratované vepřové proteiny, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, kukuřičný gluten, minerální látky, rybí tuk, sojový olej, kvasnice, hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu). DOPLŇKOVÉ LÁTKY (v 1 kg): Nutriční doplňkové látky: Vitamín A: 16000 mj., Vitamín D3: 1000 mj., E1 (Železo): 50 mg, E2 (Jód): 5,1 mg, E4 (Měď): 10 mg, E5 (Mangan): 66 mg, E6 (Zinek): 197 mg, E8 (Selen): 0,09 mg - Konzervanty - Antioxidanty. ANALYTICKÉ SLOŽKY: Protein: 26% - Obsah tuku: 17% - Hrubý popel: 6,3% - Hrubá vláknina: 1,2% - V 1 kg: Omega 3 mastné kyseliny: 7,7 g včetně EPA/DHA: 4 g.