Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Sunárek kašička mix ovoce 120g
Ušetříte 16,50 Kč Kč -50%
Akce do 30. 4.
16,50 Kč 33,00 Kč (137,50 Kč/kg)
Popis produktu

Ovocno-obilninová přesnídávka , pasterovaná. Od ukončeného 6. měsíce.

unárek kašička s cereáliemi je ideální jako rychlé a lahodné jídlo k obědu či večeři, a to jak v pohodlí domova, tak – díky praktickému obalu a bezpečnostnímu uzávěru – především na cestách. Kapsičku snadno udrží i malé dětské ručky, děti si tak mohou na kašičce pochutnat snadno a rychle samy, a to bez potřeby lžičky. I během jídla tak mohou trénovat zručnost, koordinaci pohybů a v neposlední řadě samostatnost. Sunárek kašička s cereáliemi váží 120 g, je větší a vydatnější než svačinkové kapsičky.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Baleno v ochranné atmosféře.

Složení

SLOŽENÍ: Ovocná složka 70 % (hruškové pyré 34%, hroznová šťáva z koncentrátu 21 % jablečná šťáva z koncentrátu, mangové pyré 3%) voda, cereálie 8% (rýžová moka, ovesná mouka, drcené ovesné vločky), řepkový olej, citronová šťáva z koncentrátu, minerální látky (othofosforečnan vápenatý, síran železnatý, jodid draselný), vitaminy (L-askorban sodný, niacin, vitamín E, thiamin, vitamin B6, kyselina listová).

ALERGENY: Oves.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.