Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Nakupte aspoň za 1200,00 Kč a získejte dárek.

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Sun & Seed Naklíčené slunečnicové semínko 250g

Sun & Seed Naklíčené slunečnicové semínko

Sun & Seed Naklíčené slunečnicové semínko

250g
123,00 Kč (492,00 Kč/kg)
  • Kategorie: Semínka > Přírodní
  • Země původu: dle aktuální nabídky
    pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
Popis produktu

Naklíčené a aktivované slunečnicové semínko v bio kvalitě. Klíčení aktivováno vodou a pak dehydrováno při teplotě nižší než 40º , aby byla zachována raw nutriční hodnota. Namáčení a proplachování čistou vodou odstraňuje inhibitory enzymů a umožní semenům kĺíčit. Všechny živiny, obsažené v semenech, se aktivují, bílkoviny se štěpí na aminokyselliny, škroby a tuky se mění na jednoduché uhlohydráty. Při klíčení začnou v semínkách probíhat procesy, které mají poskytnout dostatek živin rostoucímu organismu, a proto se několikanásobně zvýší obsah živin. Naklíčená semena obsahují velké množství vitamínů, minerálů a bílkovin.

Skladujte v chladu a temnu.

Složení

SLOŽENÍ: Složení: Bio slunečnicová semínka.

ALERGENY: Neuvádí se.

Energetická hodnota: 2840 kJ / 679 kcal Bílkoviny: 21,4 g Tuky: 57,1 g z toho nasycené mastné kyseliny: 7,1 g z toho mononenasycené mastné kyseliny: 21,4 g z toho polynenasycené mastné kyseliny: 28,6 g Sacharidy: 23 g z toho cukry: 0 g Cholesterol: 0 g Vláknina: 9,5 g Sodík: 20 mg Vápník: 7 mg Železo: 29 mg

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.