Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Sun & Seed Naklíčená pohanka 250g

Sun & Seed Naklíčená pohanka

Sun & Seed Naklíčená pohanka

250g
129,00 Kč (516,00 Kč/kg)
Popis produktu

Naklíčená a aktivovaná semínka pohanky. Pohanka není tepelně upravována a je v bio kvalitě. Semena pohanky jsou aktivována namočením a propláchnutím čistou vodou, která odstraní enzymatické inhibitory klíčení. Při klíčení dochází k rozkladu výživných látek na základní komponenty: bílkoviny se rozkládají na jednotlivé aminokyseliny, složité škroby na jednoduché cukry a tuky na mastné kyseliny. Při klíčení se zároveň v semenu zvýší obsah živin, aby rostlina měla dostatek sil vyrůst. Proto jsou potraviny z naklíčených semen plné vitamínů, minerálů a bílkovin. Po naklíčení a jsou semena šetrně sušena při teplotě nepřesahující 40°C – zachová se tak jejich vysoká nutriční hodnota.

Skladujte v chladu a temnu.

Složení

SLOŽENÍ: Naklíčená pohanka. Produkt ekologického zemědělství.

ALERGENY: Neuvádí se.

Energetická hodnota: 828,6 kJ / 198 kcal Bílkoviny: 7,5 g Tuky: 1,3 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g z toho mononenasycené mastné kyseliny: 0,15 g z toho polynenasycené mastné kyseliny: 0,6 g Sacharidy: 42,5 g z toho cukry: 0 g Cholesterol: 0 g Vláknina: 1,1 g Sodík: 16 mg Draslík: 169 mg

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.