Ovocňák mošt Jablko - Višeň

200 ml
24,90 Kč 124,50 Kč/l
Země původu: Česká republika,

100% ovocná šťáva lisovaná za studena, pouze pasterovaná, bez jakékoliv chemie či sladidel. Obsahuje pouze přírodní cukr a je lisována z pěčlivě vybraného ovoce a zeleniny z českých sadů.

Příprava a použití:
Po otevření skladujte při teplotě 2 - 5°C a spotřebujte do 4 dnů.

Skladování:
Chraňte před přímým slunečním světlem.

 

 

Proč děláte to, co děláte?

Protože si myslím, že šizených potravin už bylo za 20 let dost. Od počátku věků se nepoctivým řezníkům krátili končetiny, nebo se házeli do šatlavy. Dnes se toto schovává za "regionální rozdíly v chutích klientů" a obchodní politiku zahraničních řetězců, které nikdo neumí zkrotit. Přitom ještě před 20 lety jsme měli 6x větší produkci, než byla naše spotřeba a dnes jsme sotva na 25%! Dělat kvalitu není těžké, těžké je si ji obhájit a vysvětlit klientovi, proč by si ji měl koupit. Naštěstí i zdraví se už dnes čím dál více promítá do peněz a lidé začínají uvažovat na příčinnou určitých potíží, která často souvisí s tím co konzumujeme. 6 let rosteme a 6 let se nám potvrzuje, že náš postoj je správný. A proto děláme, co děláme.

Proč jsou vaše produkty výjimečné, co děláte jinak?

My děláme mošty a pyré tak, jako si ho lidé vždy dělali doma. Díky novým technologií a balením umím dnes "po domácku" vyrobenou kvalitní potravinu dostat ke klientovi a vůbec nemusíme používat chemii, aroma, cukr nebo konzervanty. Prostě to co v okolí 100km kolem nás vyroste, my přivezme, přebereme a z čerstva okamžitě zpracujeme. Zákazník tak dostává kvalitní produkt, ve spotřebitelsky pohodlném balení, maximální kvalitě a čerstvosti. Potravinu, která vyrostla v jeho přirozením prostředí a jeho tělo je tak na ni zcela připraveno. Nemusí se bát alergie, chemie, pesticidů, a dostane hromadu vitamínů aniž by musel vyhledávat nějaké exotické ovoce.
 

Co vám Rohlík přináší?

Je výborným prostředníkem mezi naší menší výrobou a koncovým spotřebitelem. Bez zbytečných nákladů na listování a různé bonusy, má zájem prodávat kvalitní produkty a umí je rychle a efektivně doručit.

 

 

Složení

Jablečná šťáva80 %
Višňová šťáva20 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota182 kJ/43 kcal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.03 g
Sacharidy9.9 g
z toho cukry9.32 g
Bílkoviny0.81 g
Sůl0.05 g
Vláknina0.1 g