Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Nakupte aspoň za 1200,00 Kč a získejte dárek.

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

TRMS Plátky z bůčku cca 360g
Prémiová kvalita

TRMS Plátky z bůčku

TRMS Plátky z bůčku

cca 360g
Prémiová kvalita
cca 136,82 Kč (379,00 Kč/kg)
Popis produktu

Plátky bůčku z přeštického prasete chovaného pastevně v bio režimu na Biofarmě Sasov.Prasata vyrůstají v prasečích rodinkách, kde mají možnost sát mateřské mléko dokud je to baví, nemusí s nikým bojovat, nejsou oddělená od matky, nejsou dopována antibiotiky.

Tučnější část prasátka, kterou si vychutnáte ať už předem marinovanou nebo dochucenou pouze solí,pepřem a kmínem. Dokřupava ogrilovanou kůžičku ocení každý labužník. Nejlepší kamarád bůčku je pak samozřejmě vychlazené pivo.

Přeštíci jsou výhradně české plemeno vyznačující se vyšším podílem tuku. Maso jako takové je chuťove velmi nadprůměrné a měli byste ho vyzkoušet.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

4 (46 hodnocení)
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

"Plátek osolit, opepřit, z obou stran pořádně vypéct a na výpeku zamíchat vajíčka, plátek rozkrájet, a máte výbornou snídani - míchaná vejce se škvarky :)"

Michal T. 15.6.2017

"Maso to je perfektní, jen velmi velmi velmi tučné. Respektive. Je to jen tuk a jen malý okraj masa. Je to uváděno naštěstí v popisku, tak jsem to skoro čekal:). Hodila by se alternativa podobně kvalitního masa, s vetším podílem masa oproti tuku."

Lukáš K. 14.3.2017

"Hledáme náhradu americké slaniny "bacon". Tento bucek je zatím nejblíže. Kdyby jen byl jeste uzený!"

Kateřina H. 6.2.2017

"trochu drahé,ale kvalita dobrá"

MARKÉTA L. 10.7.2016