Pekárna Kabát Staročeský Kabátův pecen 1/4

0,75 kg

ZÁRUKA ČERSTVOSTI

 49,90 Kč 66,53 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Čtvrtka staročeského, baleného chleba s kmínem.

Kabátův pecen je vyrobený ručně ze zadělávaného žitného kvásku podle starých receptur našich babiček a dědečků. Staročeský chléb má při rozkrojení malá vzduchová očka, která zajistí, že bude krásně vláčný. Navrchu je posypaný semínky kmínu, které mu dají na výrazné chuti.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Vychutnat si ji můžete ke snídani či k šálku horkého kakaa. Nejlépe chutná namazaná máslem.

O výrobci

Česká pekárna, jejíž historie sahá až do roku 1992 a vede jí dnes již druhá generace rodiny Kabátů, to je Pekárna Kabát. Firma se specializuje na ruční výrobu pečiva podle tradičních receptur. Zakládá si poctivém pekařském řemeslu, které kdysi dělali naši dědové a pradědové.

Produkty jsou vyráběny z prvotřídních surovin, které jsou převážně českého původ. To vše bez chemických přísad a potravinářských náhražek. Kromě tradičního sladkého a slaného pečiva, se společnost zaměřuje také na výrobu obložených baget, housek a chlebíčků. V neposlední řadě najdete na jejich pultech také klasické cukrářské výrobky.

Skladování

Skladujte při pokojové teplotě do 24 °C. Spotřebujte do 24 hod od zakoupení.

Výrobce

Pekárna Kabát, s.r.o.
Nad zavážkou 1184/5
143 00 Praha 4
Česká republika

Trvanlivost

Určeno k okamžité spotřebě

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.