Hipp BIO mléčná kaše na dobrou noc banánová se suchary

500 g
BIO
Éčka
(Celkem 6)
179,90 Kč 359,80 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Chorvatsko,

Popis produktu

Vhodné pro děti od ukončeného 4. měsíce.
Obiloviny jsou důležitou složkou vyvážené stravy - vnější vrstvy obilovin jsou bohaté na vitaminy a další důležité živiny. Proto společnost HiPP používá jako složku kaše celozrnné vločky - speciální kombinace ovsa, pšenice a špaldy adaptovaná potřebám Vašeho dítěte - je zpracovaná z celých zrn. Proto je HiPP Bio Mléčná kaše s banánem a suchary na dobrou noc s celozrnnými vločkami tak hodnotná, celozrnné vločky také velmi dobře zasytí a navíc kaše neobsahuje žádný přidaný cukr. Je proto ideální večeří v době přikrmování.

Příprava a použití:

Příprava: Množství vody a kaše v prášku zvolte podle údajů uvedených v tabulce. Dávkování - podle věku a potřeby dítěte.

1. Pro přípravu kaše převařte vždy čerstvou pitnou vodu a nechte zchladnout na teplotu cca 50°C. 2. Doporučené množství výrobku (podle tabulky Dávkování) nasypte do hlubokého talíře. 3. Odměřte doporučené množství převařené pitné vody (podle tabulky Dávkování) a přilijte do požadovaného množství výrobku a zamíchejte. 4. Nechte cca 1 min. odstát, dokud kaše nezíská požadovanou konzistenci. Přezkoušejte teplotu.

Dávkování: Každé dítě je jiné, a tak může být i počet denních porcí kaše rozdílný. Uvedená tabulka Vám má pomoci správně připravit různá množství mléčné kaše.

Od ukončeného 4. měsíce - Množství výrobku v g: 45 (cca 3-4 pol. lžíce) - Množství pitné vody v ml: 130 - Množství připravené kaše v g: 175 Od ukončeného 5. měsíce - Množství výrobku v g: 50 (cca 4 pol. lžíce) - Množství pitné vody v ml: 140 - Množství připravené kaše v g: 190 Od ukončeného 7. měsíce - Množství výrobku v g: 55 (cca 4-5 pol. lžic) - Množství pitné vody v ml: 155 - Množství připravené kaše v g: 210

Použití: Tato mléčná kaše je ideální večeří v období přikrmování. Je vhodná pro kojence od ukončeného 4. měsíce jako doplněk ke kojení nebo k počáteční mléčné výživě podávané z lahve, pokud nezávislé osoby kvalifikované v lékařství, výživě, farmacie nebo péče o matku nestanoví jinak.

HiPP záruka čerstvosti: Použitím fóliového obalu je zachována čerstvost a aroma produktu. Tento produkt opustil závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že obal zůstal nepoškozený. Všechny části obalu jsou recyklovatelné.

Skladování: Obal po otevření dobře uzavřete, skladujte a uchovejte v suchu při pokojové teplotě do +25°C. Spotřebujte do 3-4 týdnů po otevření.

Složení

Pokračovací mléko42 %
Sušená mléčná syrovátka částečně demineralizovaná z ekologického zemědělství EU / mimo EU
Rostlinné oleje z ekologického zemědělství EU / mimo EU
Palmový olej z ekologického zemědělství EU / mimo EU
Řepkový olej z ekologického zemědělství EU / mimo EU
Slunečnicový olej z ekologického zemědělství EU / mimo EU
Sušené odstředěné mléko z ekologického zemědělství EU / mimo EU
Kukuřičná mouka z ekologického zemědělství EU / mimo EU
E300 - Kyselina L-askorbováŠkodlivost 0 z 6
Síran železnatý
Síran zinečnatý
E307 - Alfa-tokoferolŠkodlivost 1 z 6
Niacin
Kyselina pantothenová
Vitamin B1
Vitamin A
E101 - RiboflavinŠkodlivost 0 z 6
Vitamin B6
Jodičnan draselný
Kyselina listová
Zobrazit vše

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota812 kJ/193 kcal
Tuky5.4 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.8 g
Sacharidy29 g
z toho cukry16.9 g
Bílkoviny6.3 g
Sůl0.25 g
Vláknina1.7 g
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.