• Vážení zákazníci, v posledních dnech trochu nestíháme váš zájem v následujících oblastech: Benešovsko, Louny a Žatecko, Plzeňsko, Příbramsko. Bohužel občas máme doručovací okna až za více než pět hodin, nebo dokonce až druhý den. To rozhodně není a nebude náš standard. Na nápravě usilovně pracujeme a brzy situaci zvládneme. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout!

Purina ONE Adult s lososem a celozrnnými obilovinami

0,8 kg
159,90 Kč 199,88 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Tyto granule pro dospělé kočky s lososem a celozrnnými obilovinami jsou speciálně vyvinuty pro potřeby dospělých koček (od 1 roku života). Poskytují kompletní a vyváženou výživu a pomáhají udržovat kočky zdravé během jejich aktivní dospělosti.

Krmivo Purina One s recepturou Bifensis® je navrženo tak, aby pomáhalo vaší kočce zůstat zdravou, užívající si života až do jejího stáří. Tyto granule pro dospělé kočky s obsahem lososa a celozrnných obilovin jsou skvělé pro kočky vyžadující výživu, která je udrží zdravé a zároveň jim poskytne všechny živiny, které každý den potřebují, společně se skvělou chutí, kterou si kočky užijí.

Krmivo Purina One s lososem a celozrnnými obilovinami prokazatelně snižuje tvorbu zubního kamene až o 40 %, zatímco vyvážený obsah minerálních látek pomáhá udržovat zdravý močový trakt. Vysoce kvalitní suroviny se snadno vstřebávají a minerální látky pomáhají udržovat silné a zdravé kosti. 

Použití

Doporučené denní krmné dávky (g/den):

Hmotnost kočky 2–4 kg: 35–65 g krmiva.
Hmotnost kočky 4–6 kg: 65–100 g krmiva. 
Hmotnost kočky 6–8 kg: 100–130 g krmiva.

Doporučené denní krmné dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici zvířete. Čerstvá a čistá voda by měla být vždy k dispozici.

Pokud podáváte krmivo Purina One poprvé, doporučujeme zavádět jej postupným přidáváním stále většího množství Purina One do stávajícího krmiva po dobu 7 dnů, aby se trávicí systém vaší kočky snáze přizpůsobil novému krmivu.

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo žrádlo pro domácí mazlíčky.

Skladování

Krmivo skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi vodami 2035/31
143 20  Praha 4
Česká republika

Složení

Losos (17 %), celozrnná pšenice (17 %), dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, kukuřičná lepková moučka, živočišný tuk, sušený čekankový kořen (2 %), minerální látky, sušená řepná dužina, kukuřičná krupice, pšeničná lepková moučka, vedlejší výrobky živočišného původu, kvasnice (1 %)

Analytické složky:
Protein 34,0 % Oleje a tuky 14,0 % Popel 7,5 % Vláknina 2,0 % Omega-6 mastné kyseliny 2,0 %