Purina ONE Sensitive s krůtím a rýží

0,8 kg
159,90 Kč 199,88 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Kočky jsou známé tím, že jsou vybíravé, ale u některých dospělých koček je příčinou citlivé zažívání, které může být spojeno s vytříbenou chutí k jídlu.

Krmivo Purina One Sensitive s recepturou Bifensis® poskytne vaší kočce s citlivým zažíváním všechny živiny, které potřebuje ke zdraví. Kvalitní suroviny jsou pečlivě vybrané pro snazší trávení, navíc svou chutností stimulují chuť k jídlu. Krmivo je bohaté na krůtu a rýži a je natolik chutné, že si vaše kočka může užít zdravé jídlo bez ztráty chuti. Díky skvělé chuti a vybraným zdrojům bílkovin krmivo poskytuje lepší snášenlivost krmiva a stimuluje chuť k jídlu.

Přírodní vláknina pomáhá zlepšit konzistenci stolice a omezuje zápach o 24 % během 14 dnů. Také obsahuje čekanku, přírodní surovinu, která prokazatelně snižuje zápach, podporuje vyváženou střevní mikroflóru a podporuje zdravé zažívání. Krmivo Purina One Sensitive s recepturou Bifensis® je speciálně navrženo pro zdraví a blaho koček s citlivým zažíváním a vytříbenou chutí k jídlu.

  • Zdravá kůže a lesklá srst díky obsahu omega 6 mastných kyselin a zinku.

Použití

Doporučené denní krmné dávky (g/den):

  • Hmotnost kočky 2–4 kg: 30–60 g krmiva.
  • Hmotnost kočky 4–6 kg: 60–90 g krmiva. 
  • Hmotnost kočky 6–8 kg: 95–125 g krmiva.

Doporučené denní krmné dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici zvířete. Čerstvá a čistá voda by měla být vždy k dispozici.

Pokud podáváte krmivo Purina One poprvé, doporučujeme zavádět jej postupným přidáváním stále většího množství Purina One do stávajícího krmiva po dobu 7 dnů, aby se trávicí systém vaší kočky snáze přizpůsobil novému krmivu.

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo žrádlo pro domácí mazlíčky.

Skladování

Krmivo skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi vodami 2035/31
143 20  Praha 4
Česká republika

Složení

Krůta (18 %), kukuřičná lepková moučka, rýže (15 %), kukuřice, hrachový bílkovinný koncentrát, dehydrované krůtí bílkoviny, živočišný tuk, sušený čekankový kořen (2 %), minerální látky, vedlejší výrobky živočišného původu, kvasnice (1 %), rybí tuk

Analytické složky:
Protein 36,0 % Oleje a tuky 16,0 % Popel 7,5 % Vláknina 1,5 % Omega-6 mastné kyseliny 2,0 %