-20 %

Purina ONE Urinary Care s kuřecím a pšenicí

0,8 kg
Trvale výhodná cena
119,90 Kč 149,88 Kč/kg149,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Močový trakt vaší kočky hraje zásadní roli v celkovém zdraví, protože vylučuje toxiny z jejího těla. Purina One Urinary Care je speciálně vyvinutá receptura pro zdravou dospělou kočku, která napomáhá k udržení zdravého močového traktu.

Purina One Urinary Care je pečlivě obohacená o omega 3 mastné kyseliny z rybího oleje, které napomáhají chránit močové ústrojí před infekcí, a obsahuje vyvážené množství minerálů, které napomáhají regulovat PH moči a podporovat přirozenou obranyschopnost vaší kočky. Antioxidanty pomáhají podporovat zdravé ledviny a vysoce kvalitní suroviny podporují dobré trávení a vytváří chutné krmivo, které bude vaše kočka milovat. Omega 6 mastné kyseliny společně se zinkem pomáhají ke zdravé kůži a lesklé srsti, aby vaše kočka vypadala stejně dobře navenek, jako se cítí uvnitř.
 


Použití

Doporučené denní krmné dávky (g/den):

Hmotnost kočky 2-4 kg: 35-65 g krmiva.
Hmotnost kočky 4-6 kg: 65-100 g krmiva. 
Hmotnost kočky 6-8 kg: 100-130 g krmiva.

Doporučené denní krmné dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici zvířete. Čerstvá a čistá voda by měla být vždy k dispozici.

Pokud podáváte krmivo Purina One poprvé, doporučujeme zavádět jej postupným přidáváním stále většího množství Purina One do stávajícího krmiva po dobu 7 dnů, aby se trávicí systém vaší kočky snáze přizpůsobil novému krmivu.

O výrobci

Společnost Purina se již 85 let věnuje přípravě výživných a vysoce kvalitních krmiv, díky nimž mohou kočky a psi žít déle ve zdraví a spokojenosti. S jejich silným týmem Purina®, který čítá na 400 odborníků na výživu, výzkumných pracovníků, veterinářů a specialistů na chování zvířat, neustále usilují o zvyšování úrovně výživy domácích mazlíčků.

Krmiva této společnosti jsou nejoblíbenějšími krmivy pro domácí mazlíčky. Mezi jejich značky patří mimo jiné Friskies, Gourmet, Felix, DogChow a mnoho dalších.

Skladování

Krmivo skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi vodami 2035/31,
143 20  Praha 4

Složení

Kuře (17 %), pšenice (17 %), kukuřice, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřičná lepková moučka, živočišný tuk, kukuřičná krupice, sušený čekankový kořen (2 %), pšeničná lepková moučka, minerální látky, rybí tuk(1%), kvasnice (1 %), vedlejší výrobky živočišného původu

Analytické složky:
Protein 34,0 % Obsah tuku 13,0 % Obsah anorganických látek 7,5 % Hrubá vláknina 2,0 % Omega 3 m.k. (EPA+DHA) 0,2 % Omega 6 m.k. 2,0 %