Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
-13 %

Purina ONE Coat & Hairball s kuřecím a celozrnnými obilovinami

0,8 kg
Výhodná cena
129,90 Kč 162,38 Kč/kg149,90 Kč*

*Nezávazná doporučená maloobchodní cena

Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Purina One Coat & Hairball s recepturou Bifensis® je speciálně vyvinuté krmivo pro zdravou kůži a krásnou srst vaší kočky a zároveň pomáhá snižovat tvorbu smotků chlupů. Kůže a srst je vrchní ochrana těla vaší kočky, a proto je důležité obojí udržovat v dobré kondici kompletní a vyáženou stravou.

Krmivo je velmi dobře stravitelné díky vysoké kvalitě surovin. Vyvážený poměr minerálů pomáhá udržovat zdravý močový trakt, kvalitní bílkoviny a správná hladina klíčových živin pomáhají omezit nadměrné línání.

Použití

Doporučené denní krmné dávky (g/den):

Hmotnost kočky 2–4 kg: 35–70 g krmiva.
Hmotnost kočky 4–6 kg: 70–100 g krmiva. 
Hmotnost kočky 6–8 kg: 100–135 g krmiva.

Doporučené denní krmné dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici zvířete. Čerstvá a čistá voda by měla být vždy k dispozici.

Pokud podáváte krmivo Purina One poprvé, doporučujeme zavádět jej postupným přidáváním stále většího množství Purina One do stávajícího krmiva po dobu 7 dnů, aby se trávicí systém vaší kočky snáze přizpůsobil novému krmivu.

O výrobci

Společnost Purina se již 85 let věnuje přípravě výživných a vysoce kvalitních krmiv, díky nimž mohou kočky a psi žít déle ve zdraví a spokojenosti. S jejich silným týmem Purina®, který čítá na 400 odborníků na výživu, výzkumných pracovníků, veterinářů a specialistů na chování zvířat, neustále usilují o zvyšování úrovně výživy domácích mazlíčků.

Krmiva této společnosti jsou nejoblíbenějšími krmivy pro domácí mazlíčky. Mezi jejich značky patří mimo jiné Friskies, Gourmet, Felix, DogChow a mnoho dalších.

Skladování

Krmivo skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi vodami 2035/31
143 20  Praha 4
Česká republika

Složení

Kuře (17 %)
Celozrnná pšenice (17 %) Dehydrované drůbeží bílkoviny Kukuřičná lepková moučka Kukuřice Živočišný tuk Sušená řepná dužina Sušený čekankový kořen (2 %) Minerální látky Vedlejší výrobky živočišného původu Kvasnice (1 %) Rybí tuk

Analytické složky: Protein: 34,0 % Obsah tuku: 14,0 % Obsah anorganických látek: 7,5 % Hrubá vláknina: 6,0 % Omega 6 mastné kyseliny: 2,0 % Omega 3 mastné kyseliny: 0,2 %