Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

-13 %

Purina ONE Coat & Hairball s kuřecím a celozrnnými obilovinami

0,8 kg
Trvale výhodná cena
129,90 Kč 162,38 Kč/kg149,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Purina One Coat & Hairball s recepturou Bifensis®je speciálně vyvinuté krmivo pro zdravou kůži a krásnou srst vaší kočky a zároveň pomáhá snižovat tvorbu smotků chlupů. Kůže a srst je vrchní ochrana těla vaší kočky, a proto je důležité obojí udržovat v dobré kondici kompletní a vyáženou stravou.

Krmivo Purina One Coat & Hairball poskytuje správné množtví nezbytných živin včetně vysoce kvalitních bílkovin, vitamínů a esenciálních mastných kyselin. Snižuje také tvorbu smotků chlupů díky vysokému množství a speciální kombinaci vláknin, jako je celulóza.

Krmivo je velmi dobře stravitelné díky vysoké kvalitě surovin. Vyvážený poměr minerálů pomáhá udržovat zdravý močový trakt, vysoce kvalitní bílkoviny a správná hladina klíčových živin pomáhají omezit nadměrné línání.
 


Použití

Doporučené denní krmné dávky (g/den):

Hmotnost kočky 2-4 kg: 35-70 g krmiva.
Hmotnost kočky 4-6 kg: 70-100 g krmiva. 
Hmotnost kočky 6-8 kg: 100-135 g krmiva.

Doporučené denní krmné dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici zvířete. Čerstvá a čistá voda by měla být vždy k dispozici.

Pokud podáváte krmivo Purina One poprvé, doporučujeme zavádět jej postupným přidáváním stále většího množství Purina One do stávajícího krmiva po dobu 7 dnů, aby se trávicí systém vaší kočky snáze přizpůsobil novému krmivu.

O výrobci

Společnost Purina se již 85 let věnuje přípravě výživných a vysoce kvalitních krmiv, díky nimž mohou kočky a psi žít déle ve zdraví a spokojenosti. S jejich silným týmem Purina®, který čítá na 400 odborníků na výživu, výzkumných pracovníků, veterinářů a specialistů na chování zvířat, neustále usilují o zvyšování úrovně výživy domácích mazlíčků.

Krmiva této společnosti jsou nejoblíbenějšími krmivy pro domácí mazlíčky. Mezi jejich značky patří mimo jiné Friskies, Gourmet, Felix, DogChow a mnoho dalších.

Skladování

Krmivo skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi vodami 2035/31,
143 20  Praha 4

Složení

Kuře (17 %)
Celozrnná pšenice (17 %) Dehydrované drůbeží bílkoviny Kukuřičná lepková moučka Kukuřice Živočišný tuk Sušená řepná dužina Sušený čekankový kořen (2 %) Minerální látky Vedlejší výrobky živočišného původu Kvasnice (1 %) Rybí tuk

Analytické složky: Protein: 34,0 % Obsah tuku: 14,0 % Obsah anorganických látek: 7,5 % Hrubá vláknina: 6,0 % Omega 6 mastné kyseliny: 2,0 % Omega 3 mastné kyseliny: 0,2 %