-44 %

Bestway Nafukovací kruh - Mickey Mouse a Minnie

1 ks
Trvale výhodná cena %
49,90 Kč 49,90 Kč/ks89,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Čína,

Popis produktu

Nafukovací kruh Mickey Mouse je bezpečný kamarád Vašeho dítěte při hrátkách ve vodě. Děti, které ještě dokonale neovládají plavání, by měly používat některou z nafukovacích pomůcek. Mickey Mouse nafukovací kruh s motivy oblíbené dětské postavičky a jeho přátel Minnie nebo Kačera Donalda určitě nebude dětem na těle překážet. Rozměr kruhu: 56 cm.

Bestway Nafukovací kruh - Mickey Mouse a Minnie 1 ks

Použití

Vhodné pro děti od 3-6 let. Používejte vždy pod dohledem dospělé osoby! Kruh můžete používat v bazénu, u moře a na rybníku. 

O výrobci

Firma Bestway byla založena v roce 1994. Společnost je zaměřena na vývoj a výrobu vysoce kvalitních, inovativních, sportovních produktů od surfovacích prken, nafukovacích člunů, bazénů přes plavecké brýle, dětské nafukovací rukávky až po námořní nafukovací čluny, záchranné vesty, filtrační systémy (filtrační čerpadla, pískové filtry), chlorátory a ozonátory, které jsou testovány a certifikovány podle evropských a amerických průmyslových norem. Bestway pracuje v přísném souladu se všemi bezpečnostními a technickými předpisy a požadavky na životní prostředí.

Výrobce

Bestway