Hovězí zadní loupaná plec (vyzrálé maso) Iron steak

cca 400 g
Od českého farmáře
Bez éček
cca 180,00 Kč 449,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Hovězí vyzrálé maso. Pochází z hovězí plece, konkrétně z její střední části, které se říká „loupaná plec“. Plátek masa s výrazným mramorováním, díky kterému je Flat iron steak skvěle šťavnatý.. Jedná se o velký podhřebenový sval ovládající ramenní kloub. Loupaná plec má zde jemná svalová vlákna, je hezky mramorovaná a top blade steak je tak po úpravě měkký a šťavnatý.

Skladujte a uchovejte přo teplotě od 0°C do +3°C. 

Určené k tepelné úpravě.

 

 

Příběh značky Steinhauser

Tradice řeznického řemesla začala v rodině Steinhauserů v roce 1790. V dubnu 1991 si pronajala městská jatka v Tišnově a nastartovala se tak nová éra jména Steinhauser spojená s masem a výrobou masných výrobků. Majitel Ing. Ladislav Steinhauser říká: ,,Jsme rodinnou firmou a vážíme si, že v podniku pracuje řada schopných pracovníků, kteří jsou zde od založení firmy. Jsme hrdí na své výrobky. Častým motem, které používáme je VĚŘÍME V KVALITU.”

Jak se to dělá

Tím, že firma disponuje vlastní porážkou, tak zákazníkům nabízí pouze maso z českých chovů. Na trhu se můžete setkat s čerstvým vepřovým a hovězím masem, s vyzrálým hovězím masem a širokou škálou masných výrobků. Firma Steinhauser, s.r.o. se dlouhodobě snaží prosazovat na trhu kvalitními masnými výrobky. Tento cíl se jim daří naplňovat, což svědčí o spoustě spokojených zákazníků a ocenění, která firma za poslední dobu získala.

Spolupráce s Rohlíkem

Díky Rohlíku může zákazník v Liberci, Plzni, Pardubicích, Hradci Králové, Praze i Brně ochutnat třeba Šunku od kosti, Dětskou medovou šunku, Křenovou šunku, Hovězí šunku z kýty, hovězí květovou špičku, hovězí nízký a vysoký roštěnec a další produkty značky Steinhauser.  
 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 6 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Hovězí maso zadní100 %
Loupaná plec