Pomazánka z karamelizovaných sušenek Lotus Biscoff .

Obohatí váš jídelní stůl při každé příležitosti. Je vhodnou alternativou k čokoládovým pomazánkám nebo arašídovému máslu. Díky svému složení je vhodná i pro vegany. 

Použití

Perfektní na snídani, toasty a palačinky nebo jako přísada do vašich oblíbených receptů na domácí pečení. Při rozehřátí na teplotu cca 40 °C je skvělá jako poleva na vafle, zmrzlinu nebo přísada do krémů na cheesecaky.

O výrobci

Lotus Bakeries je belgická, mezinárodně orientovaná společnost, jejíž historie se začala psát roku 1932 ve městě Lembke. Podnik se zaměřuje na výrobu autentických specialit ze světa sušenek a dortů: karamelizované sušenky, perníky, dortové speciality, vafle a perníčky. Díky zachování zdravé rovnováhy mezi tradicí a inovací nabízí Lotus Bakeries svým zákazníkům jedinečnou škálu výrobků.

Skladování

Skladujte při pokojové teplotě do 20 °C.

Výrobce

Lotus Bakeries NV 
Gentstraat 1 - 9971 
Lembeke
Belgie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 145 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.