Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Zelené byliny, které umí polévku, salát i jakýkoliv jiný pokrm pozvednout o úroveň výš. Kromě výborné chuti a vůně ale má zelené koření i mnohé další vlastnosti, o nichž se příliš neví.

Tak např. petržel podporuje trávení, nepatrně snižuje krevní tlak a působí i močopudně. Zároveň podporuje odkašlávání a pomáhá proti nadýmání. Libeček zase kromě dochucení polévky působí močopudně, podporuje trávení, mírní menstruační potíže a libečková tinktura se doporučuje jako součást čistících pleťových vod.

O výrobci

Společnost TITBIT, s.r.o. přináší na trh nové chutě v podobě exotického ovoce, zeleniny, čerstvých bylinek a koření. Je to česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu a jeden z největších dodavatelů do široké sítě obchodních řetězců. Je průkopníkem v novinkách pro náš trh. Nově pracuje na projektu „TIBIT beze zbytku“, kdy se zpracovává ovoce a zelenina, které nesplňují standard prodeje, např. pro svůj nepravidelný tvar. Vyrábí se z nich pasty, chutney nebo exotické pálenky.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

TITBIT s.r.o.
Pobřežní 16/18
186 00 Praha 8 
Česká republika  

Složení

Libeček
Petržel listová
Petržel kudrnka