Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

HuerCasa kukuřice předvařená, balení

400 g
41,90 Kč 104,75 Kč/kg
Země původu: Španělsko,

Předvařená kukuřice - polotovar k rychlému vaření.
Dnes je kukuřice po pšenici a rýži nejpěstovanější a nejvýnosnější obilninou na světě. Kukuřice je bohatá na mononenasycené a polynenasycené mastné kyseliny, především na kyselinu linolovou. Obsahuje velké množství vitaminu B1, ale je chudá na vitamin C. Dále obsahuje niacin, nabízí hodně draslíku, fosforu, hořčíku a železa, ale velmi málo vápníku. Cukrová kukuřice je dobrým zdrojem rozpustné i nerozpustné vlákniny a má nízký obsah tuku. Kukuřice nemá lepek, proto je vhodná i pro lidi s celiakií.

Použití

Kukuřičné klasy jsou ideální pro grilování, na pánvi nebo na grilu, nebo jednoduše ohřáté v mikrovlnné troubě. Stačí trocha olivového oleje a soli, másla nebo oblíbené omáčky.
Kukuřice na medu: předvařené kukuřičné klasy povaříme, necháme trochu vychladnout a nakrájíme na kolečka cca 2 cm široká. V pánvi rozehřejeme máslo, přidáme kolečka kukuřice, která jsme osolili, a opékáme dozlatova ze všech stran. Do medu přidáme stroužek česneku utřený se solí a přilijeme ke kukuřici. Med necháme rozpustit a zkaramelizovat a do úplného změknutí zrnek promícháváme a slabě podléváme lžícemi vývaru. Hotovou medovou kukuřici podáváme jako přílohu k opékanému či grilovanému masu.

O výrobci

HUERCASA je skupina společností zaměřené na zpracování rostlinných produktů, od počátečních fází pěstování až do okamžiku prodeje. Podporují zdravé návyky jako způsob života správnou a bohatou stravu, která spolu s fyzickým cvičením a odpočinkem vede k emocionální a fyzické pohodě. Podporují osvětové aktivity, které umožňují rozvoj a provádění inovativních postupů a programů, včetně technologického pokroku. Huercasa se od svého vzniku pevně zavázala ke kvalitě, školí své spolupracovníky, kteří se účastní všech výrobních procesů. Své výrobky vyváží do více než 40ti zemí světa.

Skladování

Uchovávejte při pokojové teplotě, po otevření spotřebujte.

Výrobce

HUERCASA
Saborea Country
Dehesa Boyal S / N 
40297 - Sanchonuño (Segovia)
Španělsko

Složení

Kukuřice předvařená