Asan Cat Pure EKO Stelivo pro kočky a fretky – přírodní

10 l
139,90 Kč 13,99 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Přírodní stelivo pro kočky a fretky, který je je z 99 % bez prachu. Efektivně a rychle pohlcuje pachy a vlhké exkrementy v podestýlce.

450% absorpce vlhkosti 

10 l balení váží necelých 2,5 kg.

Použití

Kočičí toaletu naplňte vrstvou podestýlky vysokou cca 4 cm a rovnoměrně ji rozprostřete na dno toalety. Tuhé exkrementy odstraňujte průběžně lopatkou. Tekuté exkrementy v místě použití z části změní svou barvu (žluto-okrová), což je signál, že podestýlka splnila svoji funkci a v tomto místě lze lopatkou podestýlku odstranit a nahradit novou. Doporučujeme však vyměnit podestýlku jako celek jednorázově po ukončení její platnosti. Doba spotřeby podestýlky je přímo úměrná velikosti toalety, počtu a stáří chovaných zvířat. Při přechodu z původního steliva na podestýlku Asan je vhodnější zpočátku dát na povrch Asanu malou část dříve používaného steliva, a to z důvodu postupného a plynulého návyku na nově používaný materiál.

O výrobci

Společnost Asan vyrábí ekologická steliva pro zvířata v domácnostech. Jejich výrobním programem je zpracování druhotné suroviny zatěžující životní prostředí na produkt s kladnými vlastnostmi.

Asan nachází uplatnění v domácnostech s kočkami, fretkami, ušlechtilými hlodavci jako jsou např. morčata, potkani či se zakrslými králíčky, dále v chovech exotického ptactva a některých druhů terarijních zvířat.

Výrobní závod je vybudován v Miroticích u Písku na spojnici Prahy a Českých Budějovic. Toto místo je strategické pro distribuci jak pro zákazníky na českém trhu, tak pro export.

Skladování

Skladujt ev suchu.

Výrobce

Asan - CZ s.r.o.
Stroupežnického 2
398 01 Mirotice
Česká republika