-22 %

HiPP Bio Broskve

125 g
Éčka
(Celkem 1)
Trvale výhodná cena %
26,90 Kč 215,20 Kč/kg34,90 Kč
Země původu: Maďarsko,

Popis produktu

125 g, od ukončeného 4. měsíce
Ovoce patří mezi základní součásti výživy miminka vzhledem k vysokému obsahu vitamínů, minerálů a stopových prvků. Ovocné příkrmy HiPP jsou obohaceny vitamínem C a mají snížený obsah ovocných kyselin; nedochází tedy k překyselení organismu. Zároveň zajišťují dostatečný přísun vitamínů nutných pro posílení obranyschopnosti organismu proti infekcím. Ovoce je připraveno k okamžitému podávání bez ohřívání. Lze ho také přidávat do mléčných kaší nebo kombinovat se sušenkami HiPP. • bez lepku • v BIO kvalitě

Návod na použití: Ideální jako dezert nebo příchuť do kaše. Odeberte požadovanou porci, nespotřebovanou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce (+6 °C) a spotřebujte do 3 dnů. Používejte plastovou lžičku, abyste nepoškodili skleničku. Dodržujte návod k přípravě a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

Složení

Ovoce z ekologického zemědělství89 %
Broskve z ekologického zemědělství80 %
Hrušky z ekologického zemědělství
Pitná voda
Kukuřičná mouka z ekologického zemědělství
antioxidant
E300 - Kyselina L-askorbováŠkodlivost 0 z 6
Sodík0.02
Vitamin C jako složka ovoce

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota220 kJ/52 kcal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy10.9 g
z toho cukry8 g
Bílkoviny0.9 g
Sůl0.05 g
Vláknina1.9 g
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.