-22 %
Slide 1 of 2

HiPP BIO Broskve

125 g
BIO
Trvale výhodná cena
26,90 Kč 215,20 Kč/kg34,90 Kč
Země původu: Maďarsko,

Ovoce patří mezi základní součásti výživy miminka vzhledem k vysokému obsahu vitamínů, minerálů a stopových prvků. Ovocné příkrmy HiPP jsou obohaceny vitamínem C a mají snížený obsah ovocných kyselin; nedochází tedy k překyselení organismu. Zároveň zajišťují dostatečný přísun vitamínů nutných pro posílení obranyschopnosti organismu proti infekcím. Ovoce je připraveno k okamžitému podávání bez ohřívání. Lze ho také přidávat do mléčných kaší nebo kombinovat se sušenkami HiPP. 
•    bez lepku
•    v BIO kvalitě

Návod na použití: Ideální jako dezert nebo příchuť do kaše. Odeberte požadovanou porci, nespotřebovanou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce (+6 °C) a spotřebujte do 3 dnů. Používejte plastovou lžičku, abyste nepoškodili skleničku. Dodržujte návod k přípravě a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte. 

Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Výrobce

HiPP Czech,
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika

Složení

Ovoce z ekologického zemědělství89 %
Broskve z ekologického zemědělství80 %
Hrušky z ekologického zemědělství
Pitná voda
Kukuřičná mouka z ekologického zemědělství
antioxidant
E300 - Kyselina L-askorbová
Sodík0.02
Vitamin C jako složka ovoce

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota220 kJ/52 kcal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy10.9 g
z toho cukry8 g
Bílkoviny0.9 g
Sůl0.05 g
Vláknina1.9 g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.