Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Slide 1 of 6

Hami Kojenecké mléko na dobrou noc 6+

0,6 kg
239,90 Kč 399,83 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Pokračovací kojenecké mléko Hami 6+ na dobrou noc je vhodné pro miminka od ukončeného 6. měsíce, na rozdíl od běžného kojeneckého mléka obsahuje i rýžové a kukuřičné vločky, které dělají mléko hutnější.

Mléko je vhodné dávat před spaním jako večerní lahvičku pro spokojené bříško. Hami mléko na dobrou noc obsahuje potřebné vitaminy a minerály pro správný růst a vývoj*, a navíc skvěle chutná!

Krásně spinká, jí a pořád se usmívá. Zní to jako pohádka? Ale kdepak. Pro celkovou pohodu vašeho děťátka je zásadní spokojené bříško. A co ocení hlavně maminky? Mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí! Když má miminko spokojené bříško, být rodičem je hračka.Prožijte to s Hami!

Omega 3 (ALA) a železo přispívá k normálnímu vývoji mozku (k rozvoji poznávacích schopností), vápník a vitamín D přispívá k normálnímu růstu a vývoji kostí.

  • Obsahuje potřebné vitamíny a minerály
  • Obsahuje prebiotickou vlákninu
  • Lahodná chuť pro spokojené bříško
  • Výborně se rozpouští

Použití

Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40°C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované láhve. Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože. Uzavřete lahev a cca 15 sekund ji opravdu důkladně protřepejte, abyste předešli vzniku hrudek. Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

O výrobci

Společnost Nutricia je členem sdružení MNI (The Medical Nutrition International Industry Association). Produkty jsou zaměřeny na zdravý začátek života dětí na celém světě, protože výživa v raném věku je klíčová pro růst a rozvoj. Výzkum společnosti Nutricia je tvořen odbornými týmy v oblasti technologií, života a potravin.

Skladování

Po každém použití obal pečlivě uzavřete a uchovávejte na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte do mléčného prášku vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce).

Upozornění

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Potravina je vhodná pro výživu kojenců starších šesti měsíců věku. Má být pouze součástí smíšené stravy dítěte a nemá být používána jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku dítě, a to v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu a uvedených doporučení. Potravina pro zvláštní výživu.

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4 

Složení

Laktóza
Z mléka
Sušené odtučněné mléko
Rostlinné oleje
Palmový olej
Řepkový olej
Kokosový olej
Slunečnicový olej
Škrob
Galaktooligosacharidy (z mléka)8 %
Obilné vločky4.7 %
Kukuřičné vločky
Rýžové vločky
fruktooligosacharidy0.6 %
E170 - Uhličitany vápenaté
E508 - Chlorid draselný
Chlorid cholinu
E300 - Kyselina L-askorbová
Taurin
E322 - Lecitiny
Zobrazit vše

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota285 kJ/68 kcal
Tuky2.8 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.2 g
Sacharidy9.1 g
z toho cukry7.3 g
Bílkoviny1.4 g
Sůl0.04 g
Vláknina0.6 g

Alergeny

Sójové boby
Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.