Hradecké delikatesy Sušená rajčata v olivovém oleji s vlašskými ořechy

160 g
119,90 Kč 749,38 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Sušená a ručně zpracovaná rajčata jsou ideální pro milovníky intenzivní chuti rajčat a všeobecně kvalitních surovin do své kuchyně.

Lahodná, nesolená a provoněná bylinkami jsou naložena v kvalitním  olivovém oleji a jako delikatesa pro znalce jsou naloženy i vlašské ořechy. Ty jsou pak samy o sobě po delší době macerování ozdobou každého pokrmu z rýže či těstovin. Mohou být i lehce orestována a pak použita i v salátech.

Naložení v olivovém oleji je vzpomínkou všem, kteří kdy ochutnali tuto chuť středomoří a kteří dávají přednost olivovému oleji všeobecně. Chuť rajčat rozhodně nezanikne, výrobci myslí i na to, aby olej nebyl příliš výrazný a výslednou chuť a vůni rajčat příliš neovlivnil. 

Použití

Použití ve studené tak i teplé kuchyni. S rýží, těstovinami nebo pod maso jsou dokonce chuťově výraznější než čerstvá rajčata. Dále pak do salátů, k sýrům nebo jen tak na rozpečenou a křupavou bagetku.

O výrobci

Od počátku fungování manufaktury usiluje firma o spojení tří základních principů: co nejšetrnějšího - ekologického pěstování surovin s prokazatelnými vlastnostmi i zdrojem, jejich následného zpracování do formy delikátních a více či méně tradičních výrobků a jejich následného přímého prodeje. Krom maximální snahy nešetřit na kvalitě a množství/poměrech surovin se snaží dát chuti co největší zážitkovou hodnotu. 

Manufaktura vznikla v roce 2010 v Hradci Králové, kde její zakladatelé Petra a David Kilingrovi žijí, proto - Hradecké delikatesy. Veškeré úsilí zaměřují na kvalitu a chuťovou vyváženost svých výrobků. Jejich delikatesy jsou vyráběny z přírodních surovin, bez zbytečné chemie. Vše vyrábí ručně a především srdcem.

Skladování

Skladujte při teplotě do 25 ºC mimo přímé slunce, po otevření skladujte při teplotě do 8 ºC a spotřebujte do 30 dní.

Výrobce

Hradecké Delikatesy s.r.o. 
Machkova 102/1 
500 11  Hradec Králové 

Složení

Olivový olej61 %
Sušená rajčata24 %
Vlašské ořechy12
Bazalka
Rozmarýn
Olivový olej61 %
Sušená rajčata24 %
Vlašské ořechy12
Bazalka
Rozmarýn

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Skořápkové plody