Gillette Fusion5 Holicí Strojek Pro Muže

1 ks
349,90 Kč 349,90 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Pánský holicí strojek Gillette Fusion5 má 5 břitů s povrchovou úpravou snižující tření, takže je při holení stěží ucítíte. Zarovnávací břit na zadní části holicí hlavice se dostane do těžko přístupných míst a je skvělý na úpravu vousů. Zvlhčující pásek vybledne, jakmile už holení není optimální. Jedna holicí hlavice vydrží až měsíc holení. Pánský holicí strojek Fusion5 lze použít se všemi holicími hlavicemi Fusion5. Holicí strojky Gillette Fusion5, které se dříve nazývaly Fusion.

Vlastnosti a výhody:
- Pánské holicí strojky Gillette s 5 břity s povrchovou úpravou snižující tření, které při holení stěží ucítíte. - Zarovnávací břit na zadní straně holicí hlavice je skvělý na úpravu těžko přístupných míst (např. oblast pod nosem nebo kotlety). - Se zvlhčujícím páskem, který vybledne, jakmile už holení není optimální. - 1 holicí hlavice vydrží až měsíc holení. - Lze použít se všemi holicími hlavicemi Fusion5 a Fusion5 Power.

Složení

PEG-115M, PEG-7M, PEG-100, Silica, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tris(Di-T-Butyl)Phosphite, Aloe Barbadensis Leaf Juice, BHT, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycol