Site languages:ČeskyEnglish

Naty Nature Womencare Dámské vložky - normal

15 ks
109,90 Kč 7,33 Kč/ks
Země původu: Itálie,

Výjimečně prodyšné ekologické dámské vložky z přírodních materiálů, nejsou běleny chlórem a nemají žádné nežádoucí látky. Jsou určeny pro slabší a běžnou menstruaci.

Funkčnost se neliší od konvenčních vložek a přitom jsou stále ohleduplné k vašemu zdraví. Prodyšný spodní plášť vložky je vyráběn z geneticky neupravovaného kukuřičného škrobu a zajišťuje efektivní ventilaci.

Papírové balení je vyrobeno ze 100% recyklovaného papíru.

O výrobci

Značka Naty byla založena před více než 20 lety ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. A přesně to se jí podařilo.

Po pěti letech výzkumu, testování a překonávání řady překážek vznikly ECO by Naty - rozložitelné a ekologicky šetrné plenky. Na ně navázala řada dalších doplňků pro děti - od kosmetiky přes ubrousky až po plenky a plenkové kalhotky. ECO by Naty jsou dnes jedničkou na domácím trhu a jednou z nejvýznamějších světových značek. A může za to přístup Marlene: “Založila jsem firmu se základní myšlenkou: vytvořit vysoce kvalitní plenky, které jsou přátelské k přírodě i k našim dětem. Produkty ECO by Naty splňují obě tyto podmínky.”

Demandware SiteGenesis

Skladování

Skladujte v suchu a odděleně od parfemovaných a aromatických výrobků. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Výrobce

Naty AB
Swedenborgsgatan 20 A
11827 Stockholm
Sweden