Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Eco by Naty Womencare Dámské vložky - noční

10 ks
109,90 Kč 10,99 Kč/ks
Země původu: Itálie,

Výjimečně prodyšné ekologické dámské vložky z přírodních materiálů, nejsou běleny chlórem a neobsahují nežádoucí látky. Jsou vybaveny křidélky pro silnější menstruaci nebo na noc.

Funkčnost se neliší od konvenčních vložek a přitom jsou velmi ohleduplné k vašemu zdraví. Díky použitým přírodním materiálům jsou perfektně prodyšné.

Spodní plášť vložky je vyráběn z geneticky neupravovaného kukuřičného škrobu a zajišťuje efektivní ventilaci. Vložky neobsahují ropné plasty a syntetické látky. Savé jádro neobsahuje superabsorbční polymér.

Papírové balení je vyrobeno ze 100% recyklovaného papíru.

O výrobci

Značka Naty byla založena před více než 20 lety ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. A přesně to se jí podařilo.

Po pěti letech výzkumu, testování a překonávání řady překážek vznikly ECO by Naty - rozložitelné a ekologicky šetrné plenky. Na ně navázala řada dalších doplňků pro děti - od kosmetiky přes ubrousky až po plenky a plenkové kalhotky. ECO by Naty jsou dnes jedničkou na domácím trhu a jednou z nejvýznamějších světových značek. A může za to přístup Marlene: “Založila jsem firmu se základní myšlenkou: vytvořit vysoce kvalitní plenky, které jsou přátelské k přírodě i k našim dětem. Produkty ECO by Naty splňují obě tyto podmínky.”

Demandware SiteGenesis

Výrobce

Naty AB
Swedenborgsgatan 20 A
11827 Stockholm
Sweden