Site languages:ČeskyEnglish

Naty Nature Womencare Dámské slipové vložky - normal

32 ks
109,90 Kč 3,43 Kč/ks
Země původu: Itálie,

Výjimečně prodyšné ekologické dámské slipové vložky z přírodních materiálů. Nejsou běleny chlórem a neobsahují nežádoucí látky. Funkčnost se neliší od konvenčních vložek a přitom jsou velmi ohleduplné k vašemu zdraví.

Vnější fólie je z geneticky neupraveného kukuřičného škrobu a společně se savou vrstvou spolehlivě zadržuje tekutinu. Vložky neobsahují ropné plasty a syntetické látky. Jsou vyráběny z trvale udržitelných, environmentálně šetrných zdrojů. Savé jádro neobsahuje superabsorbční polymér.

Papírové balení je vyrobeno ze 100% recyklovaného papíru.

O výrobci

Značka Naty byla založena před více než 20 lety ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. A přesně to se jí podařilo.

Po pěti letech výzkumu, testování a překonávání řady překážek vznikly ECO by Naty - rozložitelné a ekologicky šetrné plenky. Na ně navázala řada dalších doplňků pro děti - od kosmetiky přes ubrousky až po plenky a plenkové kalhotky. ECO by Naty jsou dnes jedničkou na domácím trhu a jednou z nejvýznamějších světových značek. A může za to přístup Marlene: “Založila jsem firmu se základní myšlenkou: vytvořit vysoce kvalitní plenky, které jsou přátelské k přírodě i k našim dětem. Produkty ECO by Naty splňují obě tyto podmínky.”

Demandware SiteGenesis

Výrobce

Naty AB
Swedenborgsgatan 20 A
11827 Stockholm
Sweden