Slide 1 of 6

Gillette Mach3 Holicí Hlavice Pro Muže 12 ks

12 ks
849,90 Kč 70,83 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette Mach3 mají břity pevnější než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Sensor3). Díky ostřejším břitům (první 2 břity v porovnání s holítkem Sensor3) vydrží 15 pohodlných oholení. Tyto holicí strojky Gillette mají zvlhčující pásek, který klouže po pokožce a pomáhá ji chránit před zarudnutím, a ochranné mikrolamely SkinGuard, které napínají pokožku a připravují vousy na oholení. Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Mach3 lze použít se všemi holicími strojky Mach3.

Vlastnosti a výhody produktu:

• Pánské holicí strojky Gillette s břity pevnějšími než ocel, které zůstávají déle ostré (v porovnání s holítkem Sensor3)
• Každá náhradní holicí hlavice je navržena tak, aby poskytovala 15 pohodlných oholení     
• Holicí hlavice má ostřejší břity (první 2 břity v porovnání s holítkem Sensor3)
• Zvlhčující pásek klouže po pokožce a pomáhá ji chránit před zarudnutím
• Pokrokové mikrolamely SkinGuard pomáhají napínat pokožku a připravují tak vousy na oholení
• Lze použít se všemi rukojeťmi holicích strojků Mach3

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké

Složení

PEG-115M,
PEG-7M, PEG-100, Silica, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tris(Di-T-Butyl)Phosphite, BHT, Glycol.