Prostředek na mytí nádobí ATTITUDE pro děti bez vůně 700 ml

0,7 l
119,90 Kč 171,29 Kč/l
Země původu: Kanada,

Popis produktu

Přírodní přípravek byl vyvinut na mytí lahviček od mléka, dudlíků, hrníčků s pítkem, součástí na odsávačku mléka a dalšího nádobí našich nejmenších. Přípravek na mytí nádobí má ekologické složení z přírodních zdrojů.

Bez obav s ním tak můžete umývat nádobí vašich nejmenších i celé rodiny a dokáže odstranit také mastnotu a připáleniny.  Obsahuje jen čistě hypoalergenní složky. Je šetrný také k pokožce vašich rukou - zbytečně nevysušuje a po umývání nádobí ji zanechá hebkou.

Spojuje v sobě sílu přírodních složek s nejnovější technologií NATURE+.

Obsahuje rostlinný výtažek saponin, který má přirozené pěnivé a čisticí vlastnosti. Díky absenci živočišných látek je vhodný i pro vegany.

Pro výrobu produktu jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie. Obal je 100% recyklovatelný.

Jeho ekologické složení si můžete ověřit díky certifikaci EcoLogo.

Použití

Nalijte 2 ml přípravku do 1 l horké vody, cca 15 ml do standardního dřezu.

 

O výrobci

ATTITUDE je kanadská značka, která nabízí přírodní produkty pro péči o celé tělo, ale i k úklidu domácnosti. Za značkou stojí skupina mladých rodičů, kteří chtěli pro sebe i své rodiny to nejlepší v přírodní kvalitě a rozhodli se svou filozofii šířit prostřednictvím této značky dál. Vyvinuli přírodní produkty, které obsahují jen ty nejčistší a nejbezpečnější složky, jsou 100% bez nežádoucích látek. Dnes se prodávají ve více než 30 zemích světa.

ATTITUDE ukazuje cestu směrem k lepšímu a uvědomělému způsobu života. ATTITUDE je členem programu „People for the Ethical Treatment of Animals“, výrobky jsou veganské. Dále mají certifikaci "EcoLogo" potvrzující šetrnost k životnímu prostředí.

Skladování

Skladujte v suchém a chladném prostředí. Spotřebujte do 1 roku od otevření.

Varování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, při jejich zasažení několik minut opatrně vyplachujte vodou.

Výrobce

ATTITUDE

Složení

<5% rostlinné aniontové povrchově aktivní látky (koko glukosid), <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (lauryl glukosid). Obsahuje také: voda, chlorid sodný, glycerin, glukonan sodný, citronan sodný, saponiny.