Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Attitude prací gel pro děti s vůní hruškové šťávy

35 praní
319,90 Kč 9,14 Kč/praní
Země původu: Kanada,

Velmi účinný přírodní a ekologický prací gel, který byl speciálně vyvinut pro dětské prádlo.

Je vhodný pro praní barevného i bílého prádla. Prací gel v sobě spojuje sílu přírodních složek s nejnovější technologií NATURE+.  

Stejně jako u ostatních produktů značky Attitude se i u této aviváže můžete 100 % spolehnout, že obsahuje jen látky šetrné k našemu zdraví. Vyrobený z přírodních zdrojů, ekologický a hypoalergenní.

Na rozdíl od konvenčních pracích gelů neobsahuje dráždivé enzymy, fosfáty ani optické rozjasňovače. Je proto vhodný nejen pro vaše nejmenší, ale i pro dospělé s citlivou nebo alergickou pokožkou. Neobsahuje také žádné živočišné složky a není testován na zvířatech

Pro výrobu produktu jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie. Obal je 100% recyklovatelný. Ekologické složení čističe se opírá o certifikaci EcoLogo.

Použití

Prací gel je vysoce koncentrovaný, stačí malé množství pro jednu dávku prádla, na 35 pracích dávek.

Nalijte gel do zásobníku pračky dle dávkování na obalu. V případě velkých skvrn je možné aplikovat malé množství gelu přímo na skvrnu, pak promněte a až poté vyperte. Vždy dbejte pokynů výrobců textilií.

O výrobci

ATTITUDE je kanadská firma, která nabízí přírodní produkty pro péči o celé tělo, ale i k úklidu domácnosti. Za značkou stojí skupina mladých rodičů, kteří chtěli pro sebe i své rodiny to nejlepší v přírodní kvalitě a rozhodli se svou filozofii šířit prostřednictvím této značky dál. Vyvinuli přírodní produkty, které obsahují jen ty nejčistší a nejbezpečnější složky, jsou 100 % bez nežádoucích látek. Dnes se prodávají ve více než 30 zemích světa.

ATTITUDE ukazuje cestu směrem k lepšímu a uvědomělému způsobu života. ATTITUDE je členem programu „People for the Ethical Treatment of Animals“, výrobky jsou veganské. Dále mají certifikaci "EcoLogo" potvrzující šetrnost k životnímu prostředí.

Skladování

Skladujte v suchém a chladném prostředí. Spotřebujte do jednoho roku od otevření.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, při jejich zasažení několik minut opatrně vyplachujte vodou.

Výrobce

ATTITUDE
5605 De Gaspé, Suite 900
Montreal, QC, H2T 2A4
Canada

Složení

5-15% rostlinné aniontové povrchově aktivní látky (sodicum coco sulfát), 5-15% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (lauryl glukosid). Obsahuje také: voda, citronan sodný, glukonan sodný, glycerin, extrakt ze zeleného čaje Camellia sinensis, gamma-undecalactone (ze sladkého ovoce), ethyl-acetát (z hrušek).