Site languages:ČeskyEnglish

Attitude Aviváž pro děti s vůní hruškové šťávy (1l)

40 praní
169,90 Kč 4,25 Kč/praní
Země původu: Kanada,

Vysoce koncentrovaná přírodní a ekologická aviváž pro dětské prádlo dokáže dokonale zjemnit a provonět prádlo celé rodiny. Je vhodná i pro dospělé s citlivou nebo alergickou pokožkou. Aviváž s vůní hruškové šťávy.

Jedno balení vystačí na 40 várek prádla, což je více, než je u balení této velikosti standardní.

Stejně jako u ostatních produktů značky Attitude se i u této aviváže můžete 100 % spolehnout, že obsahuje jen látky šetrné k našemu zdraví.

Velmi dobře funguje i při nízkých teplotách. Lze použít na přírodní i syntetické materiály. Je vhodná jak pro bílé, tak pro barevné prádlo.

Neobsahuje žádné živočišné složky a není testován na zvířatech. Ekologické složení aviváže potvrzuje certifikace EcoLogo.

Použití

Přidejte do zásobníku pračky dle dávkování na obalu, v případě ručního praní nejprve smíchejte dávku s jedním litrem vody, poté nalijte na vyprané prádlo, properte a propláchněte v čisté vodě. Neaplikujte přímo na prádlo.

O výrobci

ATTITUDE je kanadská firma, která nabízí přírodní produkty pro péči o celé tělo, ale i k úklidu domácnosti. Za značkou stojí skupina mladých rodičů, kteří chtěli pro sebe i své rodiny to nejlepší v přírodní kvalitě a rozhodli se svou filozofii šířit prostřednictvím této značky dál. Vyvinuli přírodní produkty, které obsahují jen ty nejčistší a nejbezpečnější složky, jsou 100 % bez nežádoucích látek. Dnes se prodávají ve více než 30 zemích světa.

ATTITUDE ukazuje cestu směrem k lepšímu a uvědomělému způsobu života. ATTITUDE je členem programu „People for the Ethical Treatment of Animals“, výrobky jsou veganské. Dále mají certifikaci "EcoLogo" potvrzující šetrnost k životnímu prostředí.

Skladování

Skladujte v suchém a chladném prostředí. Spotřebujte do jednoho roku od otevření.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, při jejich zasažení několik minut opatrně vyplachujte vodou.

Výrobce

ATTITUDE
5605 De Gaspé, Suite 900
Montreal, QC, H2T 2A4
Canada

Složení

<5% rostlinné kationtové povrchově aktivní látky (dipalmitoylethyl hydroxyethylmonium methosulfát), <5% rostlinné neiontové povrchově aktivní látky (myristyl glukosid, caprylyl glukosid). Obsahuje také: voda, glycerin, extrakt ze zeleného čaje Camellia sinensis, gamma-undecalactone (ze sladkého ovoce), ethyl-acetát (z hrušek).