Gillette Venus & Olay Žiletky K Dámskému Holicímu Strojku 4 ks

4 ks
549,90 Kč 137,48 Kč/ks
Země původu: Polsko,

Popis produktu

Holicí strojek Gillette Venus & Olay pomáhá uzamknout vlhkost uvnitř pokožky, která je pak méně suchá (při dlouhodobém používání v porovnání s holicím strojkem Venus Breeze). Zvlhčující pásky Olay uvolňují zvlhčující látky a 5 břitů zajišťuje hladké, snadné a příjemné holení. Nejlepší technologie holení od Venus a expertiza Olay v jednom – spojení, které jako by pro pokožku vzniklo v nebi. Balení obsahuje 4 náhradní holicí hlavice pro holicí strojek Venus & Olay.

- Pomáhá uzamknout vlhkost uvnitř pokožky, která je pak méně suchá (při dlouhodobém používání v porovnání s holicím strojkem Venus Breeze)
- 5 břitů holicího strojku zajišťuje hladké oholení jako pro bohyně - Integrované zvlhčující pásky Olay uvolňují pečující látky, není třeba gel na holení - Snadno vyměnitelné holicí hlavice – pro praktické použití - Nejlepší technologie holení od Venus a expertiza Olay v jednom

Holicí strojek namočte, aby se aktivovaly zvlhčující pásky Olay, které začnou na pokožce vytvářet lehkou pěnu s obsahem pečujících látek. Pro nejlepší výsledky zavěste holicí strojek ve sprše do držáku, aby mohl do dalšího použití uschnout. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky Olay opotřebují nebo se otupí břity.

Uchovávejte mimo dosah dětí.