Gillette Satin Care Avocado Twist Gel Na Holení

200 ml
119,90 Kč 599,50 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Holení nohou dává vyniknout vašim křivkám. Dámský gel na holení Gillette Satin Care Avocado hydratuje chloupky a usnadňuje dosažení hladkého oholení. To znamená, že se vaše hladce oholené nohy mohou stát středem pozornosti. Výrobky řady Gillette Venus jsou vyvinuty tak, aby se hodily k jakémukoliv životnímu stylu – ať už hledáte dokonalé oholení nebo se chcete rozmazlovat.

- Dámský gel na holení, který hydratuje chloupky a usnadňuje hladké oholení
- Úžasný skluz po pokožce pro ochranu před drobným poraněním - Zanechává nohy nádherné a hedvábně hladké - Napění se a poskytuje neuvěřitelně hladké oholení - S vůní aloe, jasmínu a růží

Gel na holení šetrně roztírejte po mokré pokožce, až se vytvoří bohatá pěna, která zajišťuje hladké oholení.

Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C / 122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. 5,1 % hmotnosti náplně je hořlavých. 

Složení

Aqua, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Isobutane, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Parfum, Glycerin, PEG-90M, Tocopheryl Acetate, Propylene Glycol, Sodium Nitrate, Glyoxal, Aloe Babadensis Leaf Juice, Persea Gratissima Oil, Silica, Silk Amino Acids, Hydrogenated Vegetable Oil, Polysorbate 60, Disodium Phosphate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxysiohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, CI 19140, CI 42053.

Calcium peroxide,
CI 42053.