Losos filet s kůží bez kosti duo-pack

400 g
Prémiová kvalita
Bez éček
239,90 Kč 599,75 Kč/kg
Země původu: Norsko,

Popis produktu

Losos je mezi zákazníky jednou z nejoblíbenějších ryb a není divu. Tento losos pochází z velmi kvalitních norských farmových chovů. Přesvědčete se sami, jak dobrý je. Používáme větší filety , než je na trhu běžné.

Losos má jemné maso bohaté na vitaminy a nenasycené mastné kyseliny omega-3 a omega-6. Díky vrstvě tuku mezi kůží a masem, která udrží maso šťavnaté, se báječně hodí pro grilování, úpravu na pánvi, přípravu v páře a pošírování. Syrový se dá použít na sushi nebo si z něj můžete udělat tataráček.

Díky speciálnímu balení (bez jakékoliv chemie) ryby vydrží perfektně čerstvé až několik dní. Navíc to v něm rybám více sluší a lépe se skladují v lednici :)

Použití

Vyzkoušejte tento báječný recept  na opečené filety z lososa:

Filet z lososa i s kůží potřete olivovým olejem a posypte hrubou mořskou solí. Následně zprudka opečte, a to nejprve kůží dolů (cca 5 min) a poté otočte a dopečte další 3 minuty. Losos by měl být měkký, ale přitom křupavý. Doporučujeme ho podávat s blanšírovanými fazolkami a čtvrtkami limetky.

Skladování

Skladujte při teplotě 0 až -2°C.
 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Losos obecný (Salmo salar)

Alergeny

Ryby