Gran Moravia

Gran Moravia Sýr strouhaný 32%

60 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 29 DNŮ

 47,90 Kč 798,33 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Gran Moravia je dlouhozrající extra tvrdý sýr typu parmazán, strouhaný.

Sýr je vyráběný podle italské receptury a tradic z výhradně českého mléka od krav chovaných ve volném ustájení. Je charakteristický svou výraznou intenzivní chutí.

Obsah tuku v sušině min. 32 %. Obsah sušiny min. 65 %.

Použití

Extra tvrdý sýr je ideální volbou na vaření nebo jako posyp na pokrmy italského typu. Vychutnat si ho můžete ale i v kombinaci s dalšími zrajícími sýry a vaším oblíbeným vínem.

O výrobci

Brazzale Moravia a.s. je významnou sýrárnou v České republice, která se podílí téměř jednou třetinou na celkovém vývozu sýrů z ČR. Mléko je zde zpracováno na sýry podle té nejvyšší italské řemeslné tradice. Sýry jsou z 95 % exportovány. Nejdůležitějším výrobkem sýrárny je sýr Gran Moravia, který představuje asi dvě třetiny produkce. Vedle něho se vyrábí sýr Verena, sýry provolone, scamorza, pařené sýry, ricotta, mozzarelly, caciotta a všechny čerstvé výrobky pro podnikové prodejny La Formaggeria Gran Moravia.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 3–7 °C.

Výrobce

Brazzale Moravia a.s.
Tři Dvory 98
784 01 Litovel
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 29 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.