Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Organyc dámské vložky slipové - slabé

24 ks
BIO
129,90 Kč 5,41 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Slipové vložky Organyc Light jsou uvnitř i vně vyrobené ze 100% BIO bavlny bělené bez chlóru. Jsou tenké, ale velmi spolehlivé. Neskrývají se v nich žádná syntetická vlákna, žádné chemikálie ani žádná parfemace, tedy jednoduše nic, co by mohlo způsobit podráždění.

Organyc je první ženská hygienická řada vyrobená ze 100% biologické bavlny, bělené bez chlóru. U vložek Organyc je biologická bavlna použita uvnitř i vně. Celá řada je certifikována bio ICEA a SOIL ASSOCIATION. Bez parfemace, kovu, plastu. Spodní část vložek a sáček jsou vyrobeny z exklusivních polymerů kukuřičného škrobu, který je plně rozložitelný a kompostovatelný. Balení – krabičky – jsou vyrobeny z recyklovaného papíru.

Použití

Vložky jsou vhodné pro denní nošení při slabé menstruaci nebo gynekologických problémech. Používejte dle potřeby.

O výrobci

Corman SpA je italská rodinná společnost založená v roce 1947. Firma se postupně rozvíjela na italských i zahraničních trzích. Společnost se zaměřuje na vývoj a marketing široké škály produktů.

Všechny výrobky značky Organyc i jejich obaly jsou 100% rozložitelné a kompostovatelné a tím jsou šetrnější k životnímu prostředí.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Corman Spa
Via Liguria, 3 - SP 40 Km 1,3
20084 Lacchiarella (MI)
Itálie