Site languages:ČeskyEnglish

Organyc dámské vložky slipové - slabé

24 ks
BIO
129,90 Kč 5,41 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Slipové vložky Organyc Light jsou uvnitř i vně vyrobené ze 100% BIO bavlny bělené bez chlóru. Jsou tenké, ale velmi spolehlivé. Neskrývají se v nich žádná syntetická vlákna, žádné chemikálie ani žádná parfemace, tedy jednoduše nic, co by mohlo způsobit podráždění.

Organyc je první ženská hygienická řada vyrobená ze 100% biologické bavlny, bělené bez chlóru. U vložek Organyc je biologická bavlna použita uvnitř i vně. Celá řada je certifikována bio ICEA a SOIL ASSOCIATION. Bez parfemace, kovu, plastu. Spodní část vložek a sáček jsou vyrobeny z exklusivních polymerů kukuřičného škrobu, který je plně rozložitelný a kompostovatelný. Balení – krabičky – jsou vyrobeny z recyklovaného papíru.

Použití

Vložky jsou vhodné pro denní nošení při slabé menstruaci nebo gynekologických problémech. Používejte dle potřeby.

O výrobci

Spojením anglického "Organic" a českého překladu "BIO" vznikl název projektu biOrganica, který se zaměřuje na hledání čistě přírodní značek, ideálně 100% bio, které jsou mimořádné svojí účinností. Na základě osobní zkušenosti jsme se přesvědčily, že ta nejčistší příroda je daleko účinnější, než jakákoli umělá náhražka. Respektuje a živí lidskou přirozenost.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

La Biorganica s.r.o.
Lomená 484/14
162 00 Praha 6
Česká republika