Organyc Intimate Wash pro intimní hygienu s heřmánkem

250 ml
BIO
219,90 Kč 879,60 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Látky obsažené v tomto přípravku jsou nakombinovány s nejvyšším ohledem na vaše zdraví i životní prostředí. Bio Organyc Intimate Wash pro intimní hygienu s heřmánkem obsahuje výtažek ze slézu s výbornými zklidňujícími účinky, výtažek z borůvky zajišťující osvěžení a zklidnění pokožky. Stabilizaci pH pokožky pomáhá kyselina mléčná, a tím zabraňuje jejímu podráždění. Přípravek navíc obsahuje olej z bavlníkového semene s vysoce zvlhčujícími vlastnostmi. Gel je vhodný i pro nejcitlivější pokožku s jemným nádechem vůně po výtažcích z květů, jejichž výtažky obsahuje. Bez barviv, parabenů, parfémů, konzervantů.

Použití

Bio gel s heřmánkem použijte pro intimní hygienu.

O výrobci

Spojením anglického "Organic" a českého překladu "BIO" vznikl název projektu biOrganica, který se zaměřuje na hledání čistě přírodní značek, ideálně 100% bio, které jsou mimořádné svojí účinností. Na základě osobní zkušenosti jsme se přesvědčily, že ta nejčistší příroda je daleko účinnější, než jakákoli umělá náhražka. Respektuje a živí lidskou přirozenost.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

La Biorganica s.r.o.
Lomená 484/14
162 00 Praha 6
Česká republika

 

Složení

Aqua, Sodium Coco-sulfate, Coco-glucoside, Glycerin oleate, Sodium chloride, Benzyl alcohol, Aloe barbadensis leaf juice, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Glycerin, Chamomila recutita flower extract, Calendula officinalis flower extract Centaurea cyanus flower extract, Anthemis nobilis oil, Limonene, Citric acid