Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Biogena Čaj Majestic Aloe vera & ostružina

50 g
79,90 Kč 1 598,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Kvalitní čaj s příchutí sladkých ostružin a Aloe vera.

Majestic Tea Aloe vera & ostružina je výborný nápoj s dokonalou vůní ostružin a Aloe vera. Aloe vera je léčivá rostlina, která obsahuje zdraví prospěšné a výživné látky. Detoxikuje tělo, zlepšuje imunitu organismu, snižuje hladinu krevního cukru a odbourává nápětí a únavu.

Příjemné aromatické chutě z tohoto čaje dělají dokonalého společníka

Pečlivý výběr surovin 

Biogena své čaje vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin, zakládá si na pečlivém výběru z pestré palety bylin a ovoce, které jsou pro její čaje tak typické. Spolupracuje s českými dodavateli a nalézá cesty k širšímu využití lokálních zdrojů.

Použití

Pro čaje značky Biogena jsou charakteristické rozmanité kombinace bylin a ovoce, intenzivní vůně a delikátní chuť. Vychutnat si je můžete v běžném uspěchaném dni, v rodinném kruhu, slavnostních okamžicích, nebo když máte chvilku pro sebe.

Sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte vyluhovat cca 5–8 minut.

O výrobci

BIOGENA CB spol. s r. o. je českou společností specializující se na výrobu prémiových ovocných, bylinných a pravých čajů dle vlastních receptur z nejjakostnějších surovin z celého světa. Firma byla založena v roce 1995. Kromě České republiky si čaje značky Biogena mohou vychutnat také zákazníci zahraničních trhů, zejména pak Slovenska, Maďarska, Itálie a v řadě dalších zemí.

Skladování

Skladujte v suchu mimo dosah slunečního záření.

Výrobce

BIOGENA CB, spol. s.r.o.
U Pily 702
370 01 České Budějovice
Česká republika

Složení

Ibišek květ
Jablko plod
Ostružník list13 %
Aroma
Šípek plod
Aloe vera list0.1 %
Ostružina plod - extrakt0.1 %