Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Dione Špenát protlak krabička

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Tato zmrazená zelenina si uchovává svoji charakteristickou vůni a chuť díky tomu, že použitá surovina je hluboce zmrazena ve velmi krátkém čase po sklizni. Je ideální pro přípravu polévek, zeleninových jídel nebo jako příloha.

Použití

Předvařená zelenina - tepelně upravte! Před kuchyňskou přípravou se zelenina nerozmrazuje!

Příprava na plotně:
zmrazený špenátový protlak vložíme bez obalu do hrnce a pomalu pod pokličkou zahříváme. Po rozmrazení připravujeme cca. 10 min. Během vaření špenát několikrát promícháme a dle chuti dosolíme a dokořeníme. Špenát je možno zahustit jíškou nebo vmícháním žloutku či celého vejce.

Vyzkoušejte recept na špenátový koláč:
balíček listového těsta rozválíme do kulaté formy a propícháme. Na rozpáleném oleji zpěníme cibulku, přidáme rozdrcený česnek a špenát Dione připravený dle návodu na obalu. Směs osolíme, opepříme a dáme zchladit.
Následně vmícháme zakysanou smetanu, cca 200 g strouhaného sýra a 3 vajíčka. Tuto špenátovou směs navrstvíme na listové těsto ve formě a upečeme v troubě vyhřáté na 200 °C asi 25-30 minut.

Skladování

Skladujte při teplotě -18 °C a nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte!

Výrobce

AGRIMEX Vestec a.s.
Panenské Břežany 199
250 70 Panenské Břežany
Česká republika

Složení

Špenátový listový - protlak