Site languages:ČeskyEnglish

Cif Cream Lemon tekutý písek

500 ml
69,90 Kč 139,80 Kč/l
Země původu: Maďarsko,

Řada krémových čistících přípravků Cif se vyznačuje vysokou účinností, ale zároveň šetrností k čištěnému povrchu.

Cif je tak jemný, že nepoškrábe ani smalt či sklokeramiku.  Aktivní látky přípravku proniknou hluboko do skvrn a dokáží tak odstranit i tu nejzašlejší špínu. Možnosti využití v domácnosti jsou překvapivě velmi široké. Mezi povrchy, které Cif krém lehce vyčistí, patří hliník, smalt, kov, sklokeramika, nerez, mramor, keramika, plast, laminát, podlahové PVC, a mnoho dalších.

Použití

Pomocí navlhčené houbičky nebo utěrky naneste na čištěný povrch, poté lehce setřete a omyjte vodou. Nepoužívejte na přírodní linoleum, kůži nebo textilie. Před použitím na choulostivé povrchy a materiály, na jakékoliv atypické a lakované povrchy a hliník vyzkoušejte nejprve na malé nenápadné ploše. Po použití ihned důkladně opláchněte, vyvarujte se hrubému drhnutí.  Před čištěním sklokeramických povrchů je nechejte nejprve vychladnout. Před opětovným zahřátím se ujistěte, že je povrch důkladně opláchnutý.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření!

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
180 00 Praha 8

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 % aniontové povrchově aktivní látky,
Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, Mýdlo, Parfum, Limonene, Benzisothiazolinone, Geraniol